REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Na noże" - nadchodzi nowy serial TVN-u

TVN spróbuje podbić serca telewidzów nowym serialem, zatytułowanym "Na noże". Motywem przewodnim produkcji będzie rywalizacji dwóch szefów kuchni.

23.05.2016
11:24
„Na noże” – nadchodzi nowy serial TVN-u
REKLAMA
REKLAMA

Serial "Na noże" oparty będzie na oryginalnym pomyśle TVN, stacje będzie też jego jedynym producentem. Głównym bohaterem telewizyjnego widowiska będzie Jacek, 33-letni, charyzmatyczny kucharz, który postanawia otworzyć własną restaurację, czy prowokuje rywalizację z innym mistrzem sztuki kulinarnej, Darkiem. To współzawodnictwo, jak możemy przeczytać w portalu Wirtualnemedia.pl, przebiegać będzie w duchu komediowym - ma być "zabawnie i wesoło".

REKLAMA
prokurator na noże class="wp-image-56248"
Wojciech Zieliński w serialu "Prokurator"

W rolach głównych wystąpią Wojciech Zieliński oraz Piotr Stramowski, obok których w obsadzie pojawią się między innymi Weronika Książkiewicz, Antoni Pawlicki, Elżbieta Kępińska, Jan Frycz, Joanna Jarmołowicz, Piotr Głowacki, Dominika Kluźniak czy Witold Dębicki. Za scenariusz odpowiadają trzy osoby: Doman Nowakowski, Michał Godzic oraz Anna Wiśniewska. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły i potrwają do połowy października. Ujęcia kręcone będę w Warszawie i okolicach. "Na noże" obejrzymy zatem na jesień tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA