REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Zmiany w emisji "Na Wspólnej". Zamiast polskiego serialu TVN pokaże najlepszy film na świecie

"Na Wspólnej" uchodzi od lat za jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który na przestrzeni lat zgromadził mnóstwo fanów. Teraz pojawią się pewne zmiany w emisji produkcji TVN. O co dokładnie chodzi?

02.08.2023
11:24
Serial "Na Wspólnej"
REKLAMA

"Na Wspólnej" to serial TVN, który jest emitowany od lat, bo od stycznia 2003 r. Produkcja zdążyła już zgromadzić ogromną publiczność, która śledzi niemal każdy odcinek i losy głównych bohaterów. Teraz stacja każe wielbicielom serialu poczekać dłużej na najnowszy odcinek.

REKLAMA

Zmiany w emisji "Na Wspólnej". 15 sierpnia widzowie nie zobaczą najnowszego odcinka.

TVN zdecydował się na zmianę emisji odcinków 15 sierpnia. To dzień wolny od pracy, gdzie swoje miejsce znalazły dwa święta: Święto Wojska Polskiego oraz Święto Matki Boskiej Zielnej. W ten dzień widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka hitowego serialu. Zamiast "Na Wspólnej" tego dnia pojawi się na antenie TVN najlepiej oceniany film na IMDB oraz Filmwebie, czyli "Skazani na Shawshank" z Timem Robbinsem, Morganem Freemanem oraz Bobem Guntonem. Z kolei "Na Wspólnej" pojawi się dzień później, bo 16 sierpnia.

REKLAMA

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Co wydarzy się przed przerwą w "Na Wspólnej"? Elżbieta grana przez Paulinę Chapko, wyśle Igorowi sms-a, w którym poinformuje go o swoim odejściu. Miała ku temu powód, gdyż Igor ją zdradził. Chcąc ratować małżeństwo, niewierny mąż pojawi się przed fundacją Elżbiety. Kobieta oznajmi mu, że się nim brzydzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA