REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nagły Atak Spawacza powraca. Zespół zapowiada nową płytę

Nagły Atak Spawacza, polski zespół hip-hopowy, eksperymentujący także z innymi formami muzycznymi, po latach przerwy powraca do świata muzyki. Swarzędzka grupa nowym materiałem na YouTube zapowiada kolejną płytę, która ma się ukazać już w listopadzie.

24.09.2019
9:55
Nagły Atak Spawacza - zdjęcie z przerwy w pracy
REKLAMA
REKLAMA

Nagły Atak Spawacza to słynna grupa spod Poznania, która rozpoczęła działalność już w 1994 roku, własnym sumptem wydając pierwszy krążek „Bluuuurgh”. Kiedy dwa lata później z pomocą wytwórni P.H Kopalni wydano już drogą oficjalną płytę „Brat Juzef”, słuchacze z wielką chęcią zaczęli słuchać dokonań zespołu.

Od tego czasu pojawiło się aż dwanaście albumów. Ostatni, „Dancing u Zenka”, ujrzał światło dzienne w 2009 roku. Po serii koncertów promujących wydawnictwo, zespół jednak wszedł w stan hibernacji.

Teraz trzech członków grupy ogłosiło powrót do działalności muzycznej.

Kaczmi, Małpa NAS oraz DJ Jaxon już pracują nad nowym materiałem, który ma ujrzeć światło dzienne 22 listopada.

Aby zapowiedzieć nowy materiał, panowie założyli kanał na YouTubie - Nagły Atak, na którym nie tylko będę informować o postępie prac nad nowym krążkiem, ale także zapowiadają publikację materiałów zza kulis, relacje z koncertów oraz archiwalne materiały i ciekawostki, związane z wieloletnią działalnością grupy, w różnych jej odsłonach. A także klipy muzyczne do utworów z nowego longplaya.

Wiadomo także, że jeden z wcześniejszych członków zespołu - raper Fazi pojawi się gościnnie na co najmniej dwóch kawałkach z nowej płyty.

REKLAMA

Nowy album Nagłego Ataku Spawacza pojawi się na rynku już 22 listopada.

*Zdjęcie pochodzi z oficjalnego fanpage'a zespołu na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA