REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najciekawsze sceny z kina Tarantino – przemoc i humor w najlepszej postaci!

Kino Quentina Tarantino obfituje w wiele znakomitych scen, a przed Wami tylko najlepsze z najlepszych!

19.04.2013
19:26
Najciekawsze sceny z kina Tarantino – przemoc i humor w najlepszej postaci!
REKLAMA
REKLAMA

Wściekłe psy

Pierwszy film Tarantino, który zaskoczył naturalistyczną przemocą. Autor pokazał w nim, jak utrzymać w napięciu widza i po raz pierwszy objawiła się u niego fascynacja kinowymi psychopatami.

Pulp Fiction

Dzięki połączeniu przemocy z humorem dostajemy niejedną oryginalną scenę, a Samuel L. Jackson jak zwykle pokazuje klasę.

Jackie Brown

Najlepsze w „Jackie Brown” są fabuła, dialogi i klimat. Nie ma tu tyle akcji jak w pozostałych filmach cudownego dziecka Hollywood, ale i tak zobaczymy kilka dobrych, często zabawnych scen.

Kill Bill 1 i 2

„Kill Bill” urzekł mnie przede wszystkim scenami walk. Bohaterka pięknie włada mieczem i jej droga do zemsty wiedzie przez dziesiątki trupów. Krew leje się hektolitrami, a przeciwnicy padają niczym muchy.

  • obejrzyj Kill Bill 1 i 2

Grindhouse: Death Proof

Jak na Tarantino, „Death Proof” wypada tak sobie, lecz wszystko rekompensuje znakomity finał. Psychopatyczny kaskader Mike (w tej roli Kurt Russell) to jedyny w swoim rodzaju szaleniec, a trzy dziewczyny, które wybrał na swoje kolejne ofiary, to baby z ogromnymi jajami. Co wyszło z takiego połączenia? Zobaczcie sami.

Bękarty wojny

„Bękarty wojny” to niejedna wspaniała scena. W filmie nie ma nic piękniejszego od brutalnego znęcania się nad nazistami.

Django

REKLAMA

„Django” zaskoczył między innymi rolą Leonardo DiCaprio, który pokazał prawdziwy kunszt aktorski. Niestety, nie nagrodzono go za to Oscarem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA