REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seriale, które rozgrzeją was w lutym. Na te tytuły czekamy najbardziej

Ramówki stacji telewizyjnych i serwisów VOD rozpieszczają nas, na początku miesiąca prezentując swoje najmocniejsze nowości. W lutym nie jest inaczej. Chociaż trzeba przyznać, że najbliższe dni będą należały do Netfliksa.

03.02.2020
8:32
Narcos: Meksyk - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Luty - najciekawsze zapowiedziane seriale

To nie jest OK

Serial o trudnym do zapamiętania tytule „To nie jest OK” zabierze nas do świata nastolatków, ich szkolnych problemów, miłości i seksualności. Produkcja w centralnym punkcie ustawi nastolatkę, która wraz z kolejnymi odcinkami będzie odkrywała samą siebie – w końcu to opowieść o dojrzewaniu – a także... supermoce. „To nie jest OK” ma być komedią zamkniętą w 7 półgodzinnych odcinkach. Odpowiadają za nią między innymi twórcy „Stranger Things”.

To nie jest OK zadebiutuje w serwisie Netflix już 26 lutego.

Telefonistki: Sezon finałowy: Część 1

telefonistki recenzja class="wp-image-121390"

Komediowa gra z konwencją telenoweli zakończy się na 5. sezonie. Netflix postanowił znowu, podobnie jak w przypadku „BoJacka Horsemana” podzielić finałową odsłonę swojej produkcji na dwie części. Dobro trzeba dozować, a kto tęskni za dawnymi telenowelami, lubi język hiszpański i niespodziewane zwroty akcji w każdym odcinku – powinien nadrobić właśnie „Telefonistki”.

Premiera 1. części finałowego sezonu już 14 lutego w serwisie Netflix.

Kidding

jim carrey kidding class="wp-image-226124"

Wielki powrót Jima Carreya i zarazem wspaniała słodko-gorzka opowieść. Fabuła serii opowiada o mężczyźnie, który prowadzi bardzo popularny i zabawny program dla dzieci. Chociaż mężczyzna co rano musi wstawać i uśmiechać się do najmłodszych, to nie jest mu do śmiechu. Jakiś czas temu stracił dziecko, co doprowadziło również do rozpadu jego małżeństwa. Teraz musi poradzić sobie z traumą i na nowo ułożyć sobie życie.

2. sezon serialu „Kidding" już 10 lutego w HBO GO

Narcos: Meksyk

 class="wp-image-370224"

Netflix przez lata pracy nad swoją biblioteką tytułów na wyłączność wypracował sobie wiele marek, które z powodzeniem mogą konkurować z największymi hitami konkurencji. Nie dziwi więc, że chociaż część z nich musi dążyć do końca, czerwony serwis VOD kontynuuje prace innymi opowieściami umieszczanymi pod tym samym szyldem. Właśnie takim serialem jest „Narcos: Meksyk”. Pierwsza seria opowiadała o przestępczym życiu Pablo Escobara, a kolejna pokazuje innych dostawców narkotyków, tym razem z Meksyku.

2. sezon serialu „Narcos: Meksyk” pojawi się na Netfliksie 13 lutego.

Locke & Key

Locke & Key - kadr z serialu class="wp-image-367893"

„Locke & Key” to nowa produkcja oryginalna Netfliksa. Jej fabuła będzie opierać się o historię stworzoną na kartach komiksu przez Joe Hilla, syna Stephena Kinga. Opowiada on o trójce rodzeństwa, które wraz z matką przenosi się do starej posiadłości. A jak to bywa ze starymi domostwami i historiami w konwencji horroru, posiadłość skrywa tajemnice i ma coś wspólnego ze śmiercią ich ojca. Wkrótce dzieciaki będą musiały skonfrontować się z demonem, który zamieszkuje to nawiedzone miejsce.

Serial pojawi się na platformie Netflix 7 lutego 2020 roku.

Mythic Quest: Raven's Banquet

REKLAMA

Apple TV+ nie miało może łatwego startu, bo i konkurencja jest bardzo silna, i nie wszystkie seriale udostępnione w dniu premiery utrzymywały równie wysoki poziom, co na przykład „The Morning Show”. Apple jednak nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Już za kilka dni na platformie zadebiutuje „Mythic Quest: Raven's Banquet” - komediowa produkcja opowiadająca o fikcyjnej firmie zajmującej się tworzeniem gier.

Premiera serialu w Apple TV+ już 7 lutego. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA