REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Najgorszą piosenkę 2016 roku nagrał... Justin Timberlake

Tak przynajmniej twierdzi prestiżowy magazyn Time, według którego Can't Stop The Feeling to najgorsza piosenka bieżącego roku.

01.12.2016
9:04
Najgorszą piosenkę 2016 roku nagrał... Justin Timberlake
REKLAMA
REKLAMA

2016 rok mocno dał się we znaki przemysłowi muzycznemu. Miejmy nadzieję, że przez najbliższy miesiąc nie opuści nas już żadna legenda muzyki, natomiast magazyn Time postanowił dać się trochę we znaki tym żywym.

Na opublikowanej właśnie liście Top 10 najgorszych piosenek 2016 roku, "zaszczytne" pierwsze miejsce piastuje Can't Stop The Feeling Justina Timberlake'a.

Utwór przyznaję bardzo rytmiczny i melodyjny, ale też strasznie wykalkulowany pod szablon "typowego przeboju" i dopieszczony do granic przyzwoitości, tak, że jawi się bardziej jako sztuczny producencki twór niż autorski kawałek. No i jego nadmierna afirmacja oraz radość mogą irytować. Choć osobiście słyszałem w tym roku o wiele gorsze kawałki. Plus, czy 300 milionów ludzi, którzy obejrzeli klip do Can't Stop The Feeling może się mylić? No, ale cóż, nie mnie polemizować z prestiżowym Time'em.

Kolejne miejsca na liście Top 10 najgorszych piosenek 2016 roku piastują m.in. aż dwa razy Meghan Trainor (tu popieram, bo osobiście nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny), Fall Out Boy & Missy Elliott za koszmarny cover utworu Ghostbusters (jak najbardziej zasłużenie) oraz Britney Spears za piosenkę Private Show.

REKLAMA

Pełną listę możecie zobaczyć poniżej:

1. Justin Timberlake – Can’t Stop The Feeling
2. Meghan Trainor – Mom
3. Iggy Azalea – Team
4. Fall Out Boy & Missy Elliott – Ghostbusters (I’m Not Afraid)
6. Mike Posner – I Took A Pill In Ibiza
7. Gnash – I hate u, I love u
8. Meghan Trainor – No
9. Britney Spears – Private Show
10. Lukas Graham – 7 Years

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA