REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Wielki sukces „Enoli Holmes". Te tytuły oglądaliście na Netfliksie w zeszłym tygodniu

Jest sobota, więc tradycyjnie sprawdzamy, jakie produkcje oglądaliście najchętniej na Netfliksie. Wielkich zaskoczeń nie ma, ale jest kilka drobnych niespodzianek.

03.10.2020
11:52
enola holmes netflix
REKLAMA
REKLAMA

To oglądaliście najchętniej - TOP 10 Netflix

10. Diabeł wcielony (spadek o 7 miejsc)

tom holland netflix class="wp-image-430321"

Ten psychologiczny thriller był skazany na sukces. Mimo że spadek z 3. miejsca jest zauważalny, to produkcja ostatnim tchnieniem wybroniła się i zamyka tę listę.

Wynik: 14 punktów.

9. Instant Family (nowość na liście)

Równie mocne, co animacje, zdają się być rodzinne ciepłe komedie. „Instant Family” opowiada o małżeństwie specjalistów od renowacji domów, które adoptuje trójkę dzieci. W rolach głównych Mark Wahlberg i Rose Byrne.

Wynik: 15 punktów

8. Lucyfer (ta sama pozycja)

Netflix wiedział, co robi, przejmując prawa do „Lucyfera”. Serial opowiadający o nie takim znowu strasznym panu ciemności utrzymał to samo miejsce w tym tygodniu. To już 6. tydzień, gdy produkcja pojawia się w tym zestawieniu.

Wynik: 17 punktów

7. American sniper

Cóż, nie da się ukryć, że filmy akcji (i do tego oparte na faktach) cieszą się niemałą popularnością w serwisie Netflix. Tym w usłudze pojawił się „American Sniper”, który, choć tu debiutuje, wpadł już na 7. miejsce zestawienia.

Wynik: 24 punkty

6. The 100 (nowość na liście)

Jeden ze starszych seriali udostępnianych na Netfliksie. Serial powoli dobiegał końca, ale to nie zatrzymało jego popularności w Polsce. Swój debiut na liście zaczyna od wysokiego miejsca.

Wynik: 29 punktów

5. Psi patrol (to samo miejsce)

netflix polska top 10 class="wp-image-447715"

„Psi patrol” już po raz piąty znalazł się w tym zestawieniu. Tym razem zachował mocne, piąte miejsce. To kolejny dowód na to, że nie zawsze flaki, wielka fabuła i jeszcze większe nazwiska są tym, co przyciąga widzów do serwisu.

Wynik: 37 punktów

4. Czego pragną mężczyźni (awans o 4 pozycje)

Sequel filmu „Czego pragną kobiety” to dowód na to, że nawet hit sprzed lat, może elektryzować widzów serwisów VOD. Zeszłotygodniowej nowości udało się wskoczyć na 4. miejsce i choć gwiazda tej produkcji powoli słabnie, to i tak zaliczyła niemały sukces.

Wynik: 42 punkty

3. Park Jurajski: Obóz Kredowy (spadek o jedną pozycję)

park jurajski obóz kredowy zwiastun class="wp-image-439162"

Nie jestem specjalistą od kultowej serii opowiadającej o dinozaurach, ale rozumiem, czemu ten tytuł tak dobrze radzi sobie w zestawieniu Netfliksa. Po pierwsze, jak pisał Tomasz, to dobry i warty obejrzenia serial. Po drugie zainteresowanie tą tematyką może nie jest już tak silne jak kiedyś, ale cały czas jest grupa oddanych fanów, którzy chętnie obejrzą nowe odsłony „Parku Jurajskiego” na ekranie.

Wynik: 52 punkty

2. Ratched (spadek o jedną pozycję)

ratched serial netflix recenzja class="wp-image-443005"

Często uzasadnione żarty mówiące o tym, że niedługo każdy bohater wielkich filmów, nawet jeśli to bohater trzecioplanowy, dostanie swój serial. Trudno jednak się dziwić, skoro produkcja w odcinkach o bohaterce „Lotu nad kukułczym gniazdem” po raz kolejny niemal zdominowała ranking Netfliksa. Ten drobny spadek można jej wybaczyć, wszak przegrała z naprawdę gwiazdorską produkcją.

Wynik: 61 punktów

Enola Holmes (awans o 8 pozycji)

enola holmes netflix premiera cavill bonham-carter bobby brown class="wp-image-416977"
REKLAMA

Chyba bez zaskoczeń. Tomek Gardziński w zeszłotygodniowym zestawieniu sugerował, że tytuł z taką obsadą musi świetnie poradzić sobie w rankingu Netfliksa. I miał rację. Bo w tym tygodniu „Enola Holmes” zgarnęła niemal pełną pulę, przy okazji zajmując pierwszą pozycję.

Wynik: 69 punktów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA