REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Te seriale będziemy oglądać w lutym. Najciekawsze propozycje miesiąca

Nieśmiało weszliśmy w 2021 rok, ale nie można tego powiedzieć o telewizji i serwisach VOD. Seriali przybywa i to nie tylko tytułów na licencji. Widać jasno, że świat rozrywki właśnie łapie drugi oddech po trudnym 2020 roku. 

03.02.2021
8:16
kajko i kokosz
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Firefly Lane

Serial napisany na podstawie bestsellerowej powieści Kristin Hannah opowie o dwóch przyjaciółkach. Tully i Kate różnią się od siebie wszystkim, ale to nie przeszkadza im w budowaniu mocnej więzi. Czymś, co zacementowało ich relacje była pewna tragedia i od tego czasu, dziewczyny są niemal nierozłączne. Teraz mają 30 lat i choć świat bardzo się zmienił, on trwają przy sobie. W rolach głównych zobaczymy Katherine Heigl i Sarah Chalke.

Premiera serialu w serwisie Netflix 3 lutego.

Stan Zagrożenia

HBO robi serial, który powinien obejrzeć każdy z nas. Nie tylko dlatego, że będzie to zapewne poruszająca i trudna opowieść. „Stan Zagrożenia” to trzyodcinkowy serial dokumentalny, który zabierze was do jednego ze szpitali w Barcelonie, aby pokazać, jak pracują medycy, którzy na co dzień walczą na pierwszej linii z medycznymi skutkami koronawirusa. To historia, która dzieje się nie tylko na naszych oczach, ale też obok nas. Warto więc zatrzymać się i zobaczyć, jak kształtuje się otaczający nas świat.

Premiera w HBO GO 7 lutego.

Co kryją jej oczy

 class="wp-image-489877"

Netflix rusza z kolejną adaptacją. Tym razem weźmie na warsztat thriller Sary Pinborough pod tytułem „Co kryją jej oczy". Historia dotyczy samotnej matki, która romansuje z mężczyzną poznanym w barze, a jednocześnie zaczyna przyjaźnić się z jego żoną. Dzięki temu zbiegowi okoliczności kobieta pozna tajemnice pary, które nigdy nie powinny wyjść na światło dzienne.

Premiera w serwisie Netflix już 17 lutego. 

Plemiona Europy

„Plemiona Europy” to nowy serial od twórców wielkiego hitu Netfliksa - „Dark”. Tym razem dostaniemy opowieść o postapokaliptycznym świecie, w którym plemiona, jakie wyłoniły się ruin Europy będą walczyły o przetrwanie, zasoby i po prostu - władzę. Akcja produkcji rozegra się w 2074 roku, 45 lat po upadku tego świata, który znamy. Na ekranie pojawią się: Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed, Melika Foroutan, a także znany ze wspomnianego „Dark” Oliver Masucci.

Premiera serialu 19 lutego na platformie Netflix.

Kajko i Kokosz

Nie ma chyba w Polsce osoby, która przynajmniej nie słyszałaby o „Kajku i Kokoszu”. Nadchodząca animacja Netfliksa, która będzie ekranizacją kultowego już komiksu Janusza Christy, zapowiada się nad wyraz dobrze. Nie mogę się już doczekać, aż zobaczę, jak na małym ekranie wypada dwójka słowiańskich wojów i czy uda się tamten humor oddać dzisiaj, gdy i świat i popukultura tak bardzo się zmieniły. Oby się udało.

REKLAMA

„Kajko i Kokosz” zadebiutują na Netfliksie 28 lutego.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA