REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najlepsze seriale tureckie, które obejrzysz online po polsku

Tureckie seriale od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, która wciąż rośnie. Nie tylko starsze pokolenia pokochały historie i dramaty bohaterów znad Morza Czarnego i Śródziemnego. Czy perypetie bohaterów z tureckich seriali zobaczymy tylko w telewizji? Sprawdź najpopularniejsze seriale tureckie, które obejrzysz online w języku polskim.

13.12.2021
7:31
Najlepsze seriale tureckie online, które obejrzysz po polsku
REKLAMA

Co sprawia, że tureckie seriale cieszą się tak ogromną popularnością? To nie tylko niezwykłe losy bohaterów, różne wątki i nieoczywiste zwroty akcji. To przede wszystkim historie inspirowane prawdziwym życiem, w którym każdy z nas znajdzie część siebie. Tureckie seriale zyskują coraz więcej fanów także ze względu na różnorodność formatu. Oferta seriali tureckich wciąż rośnie i znajdziemy tam nie tylko seriale obyczajowe, ale też kryminały, thrillery czy dramaty.

REKLAMA

Seriale tureckie to prawdziwy fenomen, który podbija nie tylko Europę. Fani z całego świata pokochali losy ich bohaterów. Coraz młodsi użytkownicy poszukują dostępu do tureckich seriali, które można obejrzeć online po polsku. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi platforma Netflix oraz VOD TVP, oferujące dostęp do nich online, a ta oferta ciągle rośnie.  Jakie seriale tureckie warto obejrzeć? Oto zestawienie najpopularniejszych tureckich seriali, które obejrzysz online w języku polskim.

 Wspaniałe stulecie

"Wspaniałe stulecie" to jeden z najpopularniejszych seriali tureckich, który pokochały miliony. To niezwykła i skomplikowana historia, opowiadająca o Sułtanie Wielkim, za czasów którego Imperium Osmańskie osiągnęło szczyt rozwoju. Nie zabraknie tu miłości, zbrodni i szalonych zwrotów akcji. Serial został wyemitowany w ponad pięćdziesięciu krajach, a w Polsce zapoczątkował popularność tureckich serii. To aż 312 odcinków w języku polskim, które obejrzysz online na platformie vod.tvp.pl. 

Tutaj obejrzysz "Wspaniałe stulecie". 

Elif

Turecki serial, który obecnie cieszy się największą popularnością wśród polskich widzów. Tytułowa bohaterka produkcji "Elif" to sześcioletnia dziewczynka, której grozi sprzedaż w ramach spłaty długów jej ojczyma. Bohaterka przechodzi długą drogę, ale ostatecznie poznaje swoją prawdziwą historię. "Elif" wielokrotnie wzrusza i sprawia, że trudno przerwać seans. Popularność tureckiego serialu odzwierciedla pokaźna liczba ponad tysiąca odcinków, które możesz obejrzeć online w języku polskim na vod.tvp.pl.

"Elif" obejrzysz tutaj.

Mehmed Zdobywca

Serial okrzyknięty mianem nowej gry o tron. Najdroższy turecki serial, który do tej pory wyprodukowano. Tytułowy bohater wyrusza, aby dokonać niemożliwego -  podbić Konstantynopol. Nikomu wcześniej się to nie udało, jednak mężczyzna pokonuje wszystkie trudności i osiąga cel. Fantastyczna historia pokazująca trudną drogę i poświęcenie, dzięki którym można odnieść sukces.

"Mehmeda Zdobywcę" zobaczysz tutaj.

Obrońca Stambułu - The Protector 

Tym razem coś dla miłośników fantasy. Ten serial to historia o nowym superbohaterze. Magiczny artefakt zmienia życie zwykłego sklepikarza, który podejmuje się walki z potężnym wrogiem i broni miasto przed zniszczeniem. Serial "The Protector" w języku polskim dostępny jest online na platformie Netflix. 

"The Protector" obejrzysz tutaj

Więzień miłości

Topowy serial turecki, który opowiada o relacji rodzeństwa, silniejszej niż wszystko inne. Uczucie łączące głównych bohaterów "Więźnia miłości" sprawia, że aby uszczęśliwić umierającą siostrę, brat jest gotowy wziąć fikcyjny ślub, który zmienia na zawsze życie bohaterów. Czy z zaaranżowanego związku wyłoni się prawdziwe uczucie? Polska wersja online na vod.tvp.pl.

Tutaj obejrzysz serial "Więzień miłości".

 Atiye/The Gift

Netflixowa trylogia, która podbiła serca milionów z całego świata. Turecki thriller psychologiczny, który pokazuje, że nikt z nas nie wie wszystkiego o samym sobie. Bohaterką "The Gift" jest malarka ze Stambułu, która odkrywa w ruinach tajemniczy symbol związany z jej przeszłością. Rozpoczyna to niezwykły ciąg wydarzeń w jej życiu, a los dziewczyny wisi na włosku. 

Serial dostępny w języku polskim znajdziesz tutaj.

Wieczna miłość

Serial określany mianem tureckiej wersji Romea i Julii. "Wieczna miłość" opowiada o dwojgu zakochanych, na których drodze stają podziały rodzinne i majątkowe. Uczucie bohaterów jest jednak silniejsze od różnic. Pochodzący z dwóch zupełnie różnych światów, stają przed wieloma wyzwaniami. Historia pełna intryg i zwrotów akcji pokazuje, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać nawet lata rozłąki. Wszystkie sezony tureckiego serialu obejrzysz po polsku na platformie vod.tvp.pl.

Tutaj obejrzysz serial "Wieczna miłość".

Przysięga

Topowy serial turecki opowiadający o współczesnym kopciuszku, który musi poradzić sobie w nowym otoczeniu. Po śmierci ukochanej matki dziewczyna jest zmuszona do ślubu z zupełnie obcym człowiekiem. Oszałamiająco piękna, a jednocześnie skromna, trafia na mężczyznę ceniącego sobie wolność i nieskrępowanie. Bohaterka, która do tej pory wychowywała się na wsi, trafia do nowego świata wielkiego biznesu. Jak potoczą się losy bohaterów serialu "Przysięga"? Czy skromność i podatność Reyhan doprowadzi do nieszczęśliwego zakończenia?

Serial "Przysięga" obejrzysz tutaj.

Fatma

Coś dla miłośników kryminałów. Jeden z najlepszych tureckich seriali kryminalnych, który zyskał popularność na całym świecie. Serial "Fatma" mocno staje po stronie kobiet. Tytułowa Fatma przyjeżdża do Stambułu, aby rozpocząć nowe życie, jednak spotyka ją wiele rozczarowań. Pracuje jako sprzątaczka i przeżywa najgorszy okres w swoim życiu. Poszukuje bezradnie męża, jednak powoli coś w niej pęka i przechodzi metamorfozę. Z bezradnej i biednej sprzątaczki, staje się zdeterminowaną i silną kobietą. Cały sezon online w języku polskim dostępny na platformie Netflix. 

Serial  "Fatma" obejrzysz tutaj.

Promyk nadziei

Turecki serial obyczajowy opowiadający o trudach życia i intrydze, która doprowadza do rozdzielenia rodziny. Główny bohater serialu "Promyk nadziei" zostaje niesłusznie posądzony o kradzież i trafia do więzienia w wyniku spisku. Jego żona przedwcześnie rodzi, a dziecko zostaje jej odebrane. Córka małżeństwa zostaje przekazana ludziom, którzy mieli ją skrzywdzić. Para nie potrafi jednak postąpić w ten sposób i wychowuje dziecko jak swoje własne. Po 11 latach biologiczny ojciec dziewczynki wychodzi z więzienia i powraca, aby się zemścić. Online obejrzysz serial na platformie vod.tvp.pl.

Tutaj obejrzysz serial "Promyk nadziei".

REKLAMA

Najpopularniejsze seriale tureckie - gdzie oglądać?

Tureckie seriale zyskują coraz większe grono odbiorców i to nie dziwi, jeśli przyjrzymy się ogromowi wątków w nich zawartych i ich różnorodności tematycznej. Najlepsze tureckie seriale to nie tylko nudne romanse, ale też nieoczywiste zwroty akcji, wątki kryminalne i trochę fantasy. Znajdź coś dla siebie i obejrzysz topowe seriale tureckie online po polsku na platformach takich jak Netflix czy TVP VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA