REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Najlepsze na YouTube #6 – Mundial, polski Rémi Gaillard, Król Lew i szczere zwiastuny

#1 PSY powraca!

13.06.2014
21:40
Najlepsze na YouTube #6 – Mundial, polski Rémi Gaillard, Król Lew i szczere zwiastuny
REKLAMA

O nowym klipie PSY pisał już na łamach sPlay.pl Dynamitri i to do jego wpisu zapraszam w poszukiwaniu opinii muzycznego specjalisty. Jeżeli chodzi o mnie, jestem na swój sposób zauroczony samym klipem, jednak kawałek do mnie nie przemawia ani trochę. Chociaż nie wątpię, że „Hangover” może wejść niepostrzeżenie pod naszą czaszkę, nie dając tam o sobie zapomnieć. Przy okazji – jak ten Snoop Dogg się postarzał. Może mi tylko ktoś przypomnieć, co stało się ze Snoop Lionem?

REKLAMA

#2 Bezcieniowy karton z „5 sposobów na…” zmienił moje życie

Nie, naprawdę, piszę poważnie. Jako twórca materiałów na sPlay i Spider’s Web, zdarza mi się recenzować nie tylko gry, ale również rozmaite gadżety z nimi związane. Dotychczas znalezienie odpowiedniego tła do nich było dosyć męczącym procesem. Propozycja dobrych chłopaków z kanału „5 Sposobów na…” znacząco ułatwiła mi pracę. Taka drobnostka, a tak cieszy. Zwłaszcza, że kartonów ci u mnie pod dostatkiem.

#3 Nie wiem, czy jestem gotów na kolejne „Głupi i głupszy”

Duet będący symbolem filmów komediowych lat 90-tych powraca. Pytanie, czy dwójka podstarzałych dżentelmenów ponownie będzie zjadliwa, wskakując w skórę znanych szajbusów. Może jestem już za stary, może przyzwyczajony do hollywoodzkich superprodukcji, ale materiał filmowy w ogóle do mnie nie trafia. Wręcz przeciwnie, zbudza pewną niechęć, głównie za sprawą skeczy nagromadzonych wokół tematów #seks, #orgazm, #masturbacja, #tyłki.

#4 Gdzie leży granica tak zwanych „pranków”

Każdy z nas uwielbia oglądać biedne ofiary czyichś żartów, w duchu ciesząc się, że to nie mnie spotkało. Sam wielokrotnie zastanawiałem się, co by było, gdyby podczas jednego z „żartów” ktoś najzwyczajniej w świecie zszedł na zawał albo zrobił sobie krzywdę. Oczywiście wiele z kawałów do wcześniej ustawione scenki, ale przykład Czechów pokazuje, do jak niebezpiecznej granicy się zbliżamy. Dostałem ciarek, widząc reakcję chłopaka niedoszłej samobójczyni.

#5 Rémi Gaillard daje popis umiejętności z okazji Mundialu…

Kiedy SA Wardęga był jeszcze w pieluchach, to ten Francuz zasłynął z niezwykle odważnych, bezmyślnych, ryzykownych bądź szokujących eventów. Dzisiaj uwielbiany przez wielu Remi powraca, po raz kolejny pokazując swoje celne strzały, od których zresztą zaczęła się jego popularność w sieci oraz na YouTube. Pomimo tylu lat od pierwszego materiału utrzymanego w tym tonie, wciąż budzi uznanie.

#6 …a „polski Rémi Gaillard” daje kolejny powód do zgrzytania zębami

Możecie już przepisywać mi maść na ból czterech liter, ale SA Wardęga nieustannie utwierdza mnie w przekonaniu, że jaki kraj, taki „Rémi Gaillard”. Pomysł świetny, ale wykonanie – maksymalnie nachalne. Na miejscu rowerzysty nie oszczędzałbym nóg. Ryzykowne popisy to jedno, stwarzanie zagrożenia na drodze to już coś zupełnie innego. Chyba się starzeję.

#7 Szczerze trailery biorą pod lupę Króla Lwa

REKLAMA

Król Lew to najlepsza bajka, jaka kiedykolwiek się pojawiła. Koniec. Kropka. Chociaż muszę przyznać, że wciąż nie widziałem jeszcze Frozen, które cieszy się ogromną popularnością. Warto? W każdym razie twórca kanału „Honest Trailers” tym razem uwziął się na Lion King, po raz kolejny celnie i w naprawdę umiejętny sposób drwiąc sobie w przemysłu filmowego. Kapitalny materiał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA