REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najobrzydliwsze momenty w historii kina – przygotuj wiaderko!

Gdy rozum śpi, budzą się upiory. One zapodają chore obrazy w umysłach scenarzystów, by reprezentować najobrzydliwsze momenty w historii filmu. Poniższe tytuły to gigantyczna kropla w morzu obsceniczności kina.

15.04.2013
20:00
najobrzydliwsze
REKLAMA
REKLAMA

5. Bez smyczy

Podryw wyzwolonego samca niekoniecznie kończy się upojną nocą z młodą i atrakcyjną niewiastą. Czasem trzeba posiedzieć w łazience, przygotować ściereczkę, wiaderko i dopingować do melodii „Scream and Shout” - Sneeze and fart and let it all out.

4. Sens życia wg Monty Pythona 

Na danie główne śledzie w czekoladzie z orzechami laskowymi polane bitą śmietaną i szpinakiem doprawionym czosnkiem i gałką muszkatołową. Przygotować wiaderko, milordzie?

3. Hostel

Innowacyjna metoda rozwiązywania problemów wzrokowych, bez potrzeby wizyty u okulisty! Wystarczą ostre nożyczki w zapasie. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki i skontaktuj się z reżyserem lub scenarzystą.

2. Salo, czyli 120 dni Sodomy 

Tradycje weselne trzeba kultywować. Zabawy z ogórkiem i obsceniczne żarty osiwiałego stryjka nie są jednak tak ważne jak finezyjne potrawy na talerzu. W dobie dzisiejszego kryzysu, im bardziej kameralnie, tym lepiej.

1. Ludzka stonoga

Trójkąt z dwiema dziewczynami to marzenie. Poniższa pozycja wydaje się być perfekcyjna -  nikt przy niej nie zostaje pominięty.

PS. Oldboy 

REKLAMA

Osobisty horror wizyt u dentysty podczas rodzinnych kłótni może przenieść się na domowy grunt. Wystarczy zwykły młotek, metry taśmy klejącej do stabilizacji, odrobina Vivaldiego zamiast znieczulenia i po bólu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA