REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie więcej odcinków o narkotykowym biznesie. Nowe sezony "Narcosa" zamówione!

Tak, wszyscy fani serialu "Narcos" mogą klasnąć w dłonie. Platforma Netflix zamówiła kolejne dwa sezony swojej produkcji. Trzecią serię zobaczymy już w 2017 roku.

06.09.2016
19:48
Nowe sezony serialu "Narcos" zamówione! 3 seria już w 2017 roku
REKLAMA
REKLAMA

Jak powszechnie wiadomo, nowe sezony "Narocosa" nie będą opowiadały o Pablo Escobarze, ale zostaną poświęcone komu innemu. Produkcja Netfliksa pozostanie jednak opowieścią o narkotykach. Tym razem w roli głównej nie zobaczymy Wagnera Moury, który wcielił się w Pablo Escobara, słynnego narkotykowego barona specjalizującego się w przemycie kokainy na światową skalę. Prawdopodobnie nowy sezon zostanie poświęcony kartelowi z Cali i Gilberto Rodríguezowi Orejueli, kolumbijskiemu handlarzowi narkotyków, który przewodził kartelowi na południu Kolumbii, w regionie miasta Cali. Aktora, który wcieli się w tę postać zobaczyć możemy na poniższych wideo.

Za nowe sezony "Narcosa" nadal będą odpowiadać dotychczasowi twórcy serialu, José Padilha i Eric Newman, którzy będą kontynuować swoją historię o narkotykach. Kilka dni temu w Netfliksie swoją premierę miał drugi sezon serialu.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA