REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowy zwiastun 2. sezonu serialu „Narcos: Meksyk” zapowiada dramatyczny rozwój wypadków

Narcos: Meksyk” z nowymi odcinkami już za dwa tygodnie. Z tej okazji platforma Netflix zaserwowała nam nowy, emocjonujący zwiastun.

29.01.2020
17:43
Narcos: Meksyk - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Serial Netfliksa „Narcos: Meksyk” opowiada bazującą na prawdziwych wydarzeniach historię szefa meksykańskiego kartelu, Feliksa Gallardo. Gallardo trudnił się przemytem kokainy na teren Stanów Zjednoczonych, co sprawiło że zaintersowali się nim agenci DEA (Drug Enforcment Administration). Ci sami, którzy polowali na Waltera White’a w serialu „Breaking Bad”.

 class="wp-image-370224"

1. sezon ukazywał śledztwo agenta Kikiego Camareny (dobry Michael Pena), który przez osiem premierowych odcinków bawił się w krwawą wersję zabawy w kotka i myszkę, próbując przyłapać Gallardo na gorącym uczynku. Finał serialu zdradził nam nie tylko dramatyczne zwieńczenie tej misji, ale przedstawił także, kto jest narratorem całej opowieści.

Wydarzenia te zmieniły sposób postrzegania prezentowanych wydarzeń, dlatego możemy spodziewać się, że w 2. sezonie czekają nas spore zmiany.

Nowy zwiastun, który właśnie ujrzał światło dzienne, zapowiada ponadto sezon pełen napięcia i intrygujących zwrotów akcji.

Najnowsza seria, choć rozgrywa się po dramatycznych wydarzeniach, znanych z premierowych odcinków, opowie nową historię. Twórcy przyjrzą się, w jaki sposób dochodzi do zbudowania intratnego imperium, a także jak łatwo można obrócić je w niwecz.

Oficalne materiały Netfliksa zdradzają, że:

Gallardo to teraz ojciec chrzestny pierwszego meksykańskiego kartelu Guadalajara – próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino.

Narcos: Meksyk - plakat promocyjny 2. sezonu class="wp-image-370227"

Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu. Félix traci kontrolę nad sytuacją. Na dodatek zawzięty agent DEA, Walt Breslin, nie przestrzegając zasad rozpoczyna „Operację Leyenda”, wymierzoną bezpośrednio w szefa kartelu i jego najbliższych współpracowników, co dodatkowo destabilizuje działalność przestępczą grupy.

Nie bez powodu oficjalne hasło reklamowe nowego sezonu to: Upadek z wysoka boli najbardziej.

REKLAMA

W 2. sezonie ponownie ujrzymy Diego Lunę jako Feliksa Gallardo. Towarzyszyć mu będą (m.in): Tenocha Huerta, Teresa Ruiz i Scoot McNairy. 2. seria ma ponownie składać się z 8 odcinków, które powstały pod okiem trójki showrunnerów: Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro.

2. sezon serialu „Narcos: Meksyk” trafi na platformę streamingową Netflix 13 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA