REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nareszcie! "Horses" - nowy singiel Brodki już w platformie TIDAL

W końcu mamy namiastkę tego, na co tak długo czekaliśmy. Brodka udostępniła swój pierwszy singiel, "Horses", który promuje jej nadchodzącą płytę, zatytułowaną "Clashes". Utworu już teraz możecie posłuchać w platformie streamingowej TIDAL.

24.02.2016
11:42
Nareszcie! "Horses" - nowy singiel Brodki już w platformie TIDAL
REKLAMA
REKLAMA

Album Brodki to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich krążków, które premierę będą miały w tym roku. Po sześciu latach od wydania ostatniej płyty, "Granda" (w międzyczasie artystka nagrała minialbum "LAX"), Brodka wraca na scenę i na głośniki. Kawałek Horses udowadnia, że wokalistka dojrzała i bliżej jej do klimatu ze wspomnianego minialbumu, który ukazał się w 2012 roku, niż do folkowych brzmień "Grandy". Horses ma szansę stać się nowym hitem. We mnie wzbudził ciekawość odnośnie całego albumu, na który czekam z niecierpliwością. To musi być coś dobrego!

horses-brodka class="wp-image-60273"

Fani Moniki Brodki muszą jednak jeszcze chwilę wytrzymać. Premiera "Clashes", została zapowiedziana na 13 maja tego roku. Producentem nowego płyty albumu polskiej piosenkarki został Noah Georgeson. Ten amerykański producent współpracował między innymi z takimi artystami jak The Strokes czy Joanna Newsom.

Pamiętajcie, że każdy klient sieci Play może cieszyć się swoją ulubioną muzyką, która dostępna będzie na jego smartfonie, także w wersji offline, bez potrzeby korzystania z internetu. Premium w TIDAL dla użytkowników Playa jest zupełnie za darmo aż przez całe dwa lata.

REKLAMA

Więcej o tej usłudze i możliwościach platformy TIDAL dowiecie się z tej strony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA