REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nareszcie! Pełny zwiastun filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

Teasery, urywki, pojedyncze sceny, reklamy. Po wszystkich tych zapowiedziach nareszcie doczekaliśmy się finalnej wersji trailera trzeciej, zamykającej trylogię, części filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Zgodnie z oczekiwaniami - jest piękny. 

06.11.2014
19:07
Nareszcie! Pełny zwiastun filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”
REKLAMA

Warner Bros. ujawniło ten od dawna wyczekiwany przez fanów twórczości Tolkiena zwiastun dosłownie przed kilkoma minutami, nieco ponad miesiąc przed światową premierą filmu. Znakomita muzyka, rewelacyjny montaż i dobór scen, świetne efekty, po prostu odjazd. W Polsce "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" trafi do kin 26 grudnia. Reżyserem jest - oczywiście - Peter Jackson. W obsadzie same gwiazdy - Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Christopher Lee, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Graham McTavish, Cate Blanchett i Benedict Cumberbatch.

REKLAMA

"Bitwa Pięciu Armii" jest trzecią i ostatnią częścią Hobbita. Pierwszą była "Niezwykła Podróż" z 2012 roku, a drugą "Pustkowie Smauga" z roku 2013. Obie spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony większości widzów i recenzentów. Zgodnie z zapowiedziami twórców, nadchodzący film ma być jeszcze lepszy - najbardziej intensywny, emocjonujący, wzruszający i pasjonujący.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA