REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix pozwoli wam zaśpiewać „Cambio Dolor” z Natalią Oreiro. Serwis pokaże film o „ulubienicy Putina"

Natalia Oreiro jest w Rosji tak popularna, że nazywa się ją „ulubienicą Putina”. Niedługo na platformie Netflix pojawi się dokument przedstawiający kulisy słynnej trasy „Nasha Natasha”, w ramach której odbyła się seria koncertów artystki u naszych sąsiadów. Będzie więc okazja, aby razem z piosenkarką pośpiewać Cambio Dolor.

27.07.2020
20:06
Natalia Oreiro Netflix dokument
REKLAMA
REKLAMA

Nawet jeśli na przełomie wieków nie oglądaliście „Zbuntowanego anioła”, a historię osieroconej Milagros, która zakochuje się w synu pana domu, w którym sprząta, znacie tylko z relacji śledzącej jej losy babci, to i tak z pewnością słyszeliście utwór z czołówki serialu Cambio Dolor. Wykonująca go Natalia Oreiro (wcielająca się również w główną rolę w przywołanej produkcji) jest w naszym kraju całkiem znana i mogliśmy zobaczyć i usłyszeć ją chociażby podczas ostatniego „Sylwestra z Dwójką”. Popularność aktorki i piosenkarki w Polsce, jest jednak niczym w porównaniu do jej statusu w Rosji.

Oreiro wystąpiła w Polsce już wcześniej w 2013 roku w ramach trasy „Tour Hits 2013”. Chwilę po koncercie we Wrocławiu pojawiła się również m.in. w Moskwie. Rosyjscy słuchacze pokochali ją tak bardzo, że postanowiono zorganizować kolejną trasę u naszych sąsiadów „Nasha Natasha”. Od tamtej pory jej popularność w tym kraju tylko rośnie. Od 2018 roku urugwajską media ochrzciły nawet artystkę mianem „ulubienicy Putina”.

Dokument o popularności Natalii Oreiro w Rosji pojawi się na Netfliksie

Sława Oreiro w Rosji jest tak wielka, że bliżej postanowił przyjrzeć się jej reżyser Martin Sastre. W dokumencie „Nasha Natasha” prezentuje on nagrania z koncertów i zza kulis tytułowej trasy. Na ekranie zobaczymy więc jak bardzo jest u naszych sąsiadów uwielbiana.

Dokument pojawi się na platformie Netflix już niedługo, o czym Natalia Oreiro poinformowała w swoich mediach społecznościowych:

REKLAMA

Jak się okazuje wspomniane uwielbienie jest obustronne. Zgodnie z podanymi przez portal Tass informacjami w czerwcu 2020 roku Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo.

Dokument „Nasha Natasha” będzie dostępny na platformie Netflix od 6 sierpnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA