REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało kobiety: to Naya Rivera, gwiazda serialu „Glee”

Niestety, to już pewne: potwierdził się najgorszy z możliwych scenariuszy i właśnie potwierdzono, że odnalezione w kalifornijskim jeziorze zwłoki to ciało zaginionej kilka dni temu aktorki. 33-letnia Naya Rivera była gwiazdą serialu „Glee”. Osierociła 4-letniego syna.

14.07.2020
8:52
naya rivera glee cialo jezioro piru
REKLAMA
REKLAMA

Kilka dni temu świat obiegła niepokojąca informacja o niespodziewanym zaginięciu Nayi Rivery, 33-letniej gwiazdy serialu „Glee”. Sprawa ta od początku budziła duże emocje, a jej przebieg przywodził na myśl najmroczniejsze scenariusze z filmów grozy. 

Samotnie dryfująca łódka i poszukiwania na szeroką skalę.

W zeszłą środę na jeziorze Piru w stanie Kalifornia odnaleziono samotnie dryfującą łódź. Okazało się, że wcześniej została wynajęta przez aktorkę Nayę Riverę i jej 4-letniego syna. 

To właśnie chłopiec był jedynym pasażerem łodzi. Podejrzewając utonięcie kobiety, służby zaczęły przeczesywać jezioro. Poszukiwania trwały aż do poniedziałku, kiedy znaleziono ciało kobiety i potwierdzono, że należy do gwiazdy serialu „Glee”.

Kim była Naya Rivera?

Naya Rivera była młodą aktorką, która największą popularność zyskała dzięki roli Santany Lopez w obsypanym nagrodami serialu „Glee”, Sześciosezonowa produkcja opowiadała o nauczycielu hiszpańskiego, który przejmuje opiekę nad licealnym chórem szkolnym i postanawia przywrócić mu dawną świetność. Naya Rivera wcieliła się w jedną z uczennic.

REKLAMA

Zanim wybuchła moda na „Glee”, pierwszą ważną rolą dla Nayi Rivery była postać Hillary Winston w sitcomie Eddiego Murphy’ego pt. „The Royal Family”. Za tę kreację początkująca aktorka  dostała nominację do nagrody Young Artist Award. 

W latach 1992-2008 można było zobaczyć ją w takich produkcjach jak m.in. „Family Matters”, „Słoneczny patrol”, czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA