REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Aż 2 seriale fantasy właśnie wjechały na Netfliksa

Piątkowe nowości Netfliksa to duży zastrzyk filmów i seriali, wśród których znajdą się aż dwa tytuły z gatunku fantasy (co, przyznajmy, jest raczej rzadkością). Pierwszy z nich to kontynuacja popularnego młodzieżowego serialu, a drugi - uwaga - fantastyka prosto z południa Afryki! Co jeszcze pojawiło się w serwisie?

16.09.2022
11:27
neflix zróbmy zemstę saga winx nowości filmy seriale premiera
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

Netflix znów stawia na piątkową różnorodność - wśród dzisiejszych premier filmów i seriali znajdziemy tytuły w wielu gatunkach, w tym takie, które mają potencjał na podbicie TOP 10 platformy. Nie są to może hity, które mogłyby konkurować z tym, co obecnie serwuje nam konkurencja, ale nie ulega wątpliwości, że nareszcie coś się zaczęło w ofercie giganta dziać!

REKLAMA

Piątkowe nowości Netflix Polska: Saga Winx, Zróbmy zemstę i afrykańskie fantasy

Co my tu mamy? Dziś biblioteka Netfliksa została wzbogacona aż o dziewięć tytułów - filmów, seriali i programów reality. Młodzi fani fantastyki niewątpliwie ucieszą się na wieść, że serwis dodał dziś 2. sezon swojego hitu - "Przeznaczenie. Saga Winx", opartego na popularnej włoskiej animacji Klub Winx.

Hitem z pewnością okaże się również film "Zróbmy zemstę", głównie ze względu na Mayę Hawke i Camilę Mendes, które przyciągną widzów. Co ciekawe, niekoniecznie będą oni rozczarowani seansem - pierwsze recenzje filmu napawają optymizmem. Sam zresztą zamierzam się z nim zmierzyć i dać wam znać, czy warto.

Netflix: Zróbmy zemstę

Jednak nie te produkcje ciekawią mnie najbardziej. Moją uwagę przykuła produkcja sprawiające wrażenie potężnego powiewu świeżości - gatunkowej i serialowej w ogóle. Mam na myśli pierwszy sezon "Odważnych", czyli dramatu fantasy z RPA. To opowieść o wszechmocnej bogini, która wcieliła się w młodą kobietę - teraz musi wykorzystać swoje nadprzyrodzone moce, by pomścić śmierć siostry i ocalić rodzinę przed zagładą. I właśnie takich lokalnych produkcji nam trzeba - tytułów, które mają szansę wzbogacić rynek seriali nowym spojrzeniem, kontekstem i kulturowym zapleczem. Trzeba sprawdzić!

Netflix: Odważni

Netflix: nowe filmy i seriale. Premiery z 16 września

REKLAMA
 • Przeznaczenie. Saga Winx, sezon 2.
 • Zróbmy zemstę
 • Kiedyś byłem sławny
 • Odważni, sezon 1.
 • Lustereczko, lustereczko
 • Jogi
 • Drifting Home
 • Gymnastics Academy: A Second Chance
 • Skandal! Bringing down wirecard

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA