REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Neil Patrick Harris jako hrabia Olaf w serialu Netfliksa. Jest pierwsze zdjęcie

Za jakiś czas w platformie Netflix będziemy mogli obejrzeć nowy serial z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej. Serwis wyprodukuje serię "Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events", opowiadającą o przebiegłym hrabim Olafie, który planuje okraść ze spadku swoje młodsze kuzynostwo. 

27.04.2016
11:42
Neil Patrick Harris jako hrabia Olaf w serialu Netfliksa. Jest pierwsze zdjęcie
REKLAMA
REKLAMA

Serial "Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events" jest adaptacją cyklu powieści młodzieżowych autorstwa Daniela Handlera, tworzącego pod pseudonimem Lemony Snicket. W 2004 roku seria powieści doczekała się ekranizacji (a konkretnie trzy pierwsze tomy cyklu) w postaci filmu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń", gdzie w rolę hrabiego Olafa wcielił się Jim Carrey.

REKLAMA

Cykl książek i sam film wspominam z sympatią. Nieco bajkowa aranżacja w połączeniu z thrillerem i rozmaitymi przygodami sprawdziła się naprawdę wyśmienicie. Zarówno film i książka były na wysokim poziomie, mam więc nadzieję, że i teraz się nie zawiedziemy. Trzeba przyznać, że Neil Patrick Harris wydaje się świetnie dopasowany do tej roli, a jego charakteryzacja robi pozytywne wrażenie.

Dokładna data premiery nowej serii Netfliksa nie została jeszcze podana, ale według informacji serwisu IMDb możemy spodziewać się, że produkcja zadebiutuje w sierpniu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA