REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Neil Patrick Harris wygrał Internet otwarciem Oscarów 2015

Uwielbiany przez wielu Barney Stinson z serialu „Jak poznałem waszą matkę” posiada świetny głos sceniczny. Aktor udowodnił to już wielokrotnie. To jednak podczas wczorajszej oscarowej gali Neil Patrick Harris dał prawdziwy popis swoich umiejętności. Nawet jeżeli śpiewał z playbacku.

23.02.2015
15:10
Neil Patrick Harris wygrał Internet otwarciem Oscarów 2015
REKLAMA
REKLAMA

Szturmowcy z „Gwiezdnych Wojen”, rzymscy legioniści, futurystyczni komandosi – zastanawiam się, czego nie było na scenie podczas wczorajszej gali wręczenia Oscarów. O zwycięzcach tej ceremonii napisała już Joanna. Jednak obserwując sieciowe trendy nie sposób zauważyć, że prawdziwy wygrany jest jeden. Mowa o Neilu Patricku Harrisie – gospodarzu filmowej imprezy. Jego numer na otwarcie wprawił widzów w osłupienie. Zupełnie się temu nie dziwię.

Neil Patrick Harris oscary 2015

Niestety, organizatorzy Oskarów 2015 wciąż nie rozumieją sieci. Dlatego śpiewający Neil Patrick Harris jest systematycznie usuwany z YouTube.

Poniżej przedstawiamy wam materiał filmowy na którym aktor z charakterystyczną estymą otwiera rozdanie najbardziej pożądanych statuetek w filmowej branży. Neil Patrick Harris zrobił to w iście disney’owskim, magicznym i pełnym efekciarstwa stylu. Jego aranżacja jak na dłoni pokazuje przesunięcie gali w stronę Hollywood, tanich sztuczek i jeszcze tańszej sensacji. Nie od dzisiaj mówi się przecież o upadku tradycyjnego wizerunku Oscarów, które z roku na rok znaczą coraz mniej.

REKLAMA

Mimo tego nie sposób odmówić Harrisowi odwagi oraz umiejętności prowadzenia. Reżyseria, błysk reflektorów, „zaskakujące” zwroty akcji – oglądanie imprezy za każdym razem się coraz bardziej podobne do wizyty w Disneylandzie. Wszystko wydaje się być tutaj magiczne i błyszczące, chociaż w praktyce mówimy o doskonale przemyślanym, zorganizowanym i zautomatyzowanym show.

Szkoda tylko, że organizatorzy gali w dalszym ciągu nie rozumieją Internetu oraz potęgi, jaką daje sieć. Nocne wydarzenie było dostępne jedynie dla posiadaczy konkretnego usługodawcy telewizyjnego, natomiast wszystkie sieciowe transmisje były nielegalne. Masowe usuwanie filmów z prowadzącym rozdanie Oscarów jest tylko potwierdzeniem tego, jak oderwana od rzeczywistości jest to gala i jak bardzo jej organizatorzy nie nadążają za dzisiejszymi standardami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA