REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix szuka w Polsce ogromnej liczby statystów do tajemniczego projektu

Netflix poszukuje chętnych do współpracy przy zagadkowym projekcie realizowanym w Krakowie. Już na początku czerwca rozpoczną się tam zdjęcia do produkcji, do której poszukiwani są statyści, epizodyści i aktorzy zawodowi.

08.05.2021
19:34
netflix casting kraków statyści aktorzy zgłoszenie
REKLAMA

Nowy tajemniczy projekt platformy Netflix wymaga zaangażowania naprawdę sporej liczby chętnych do występu przed kamerami. Cała akcja wystartuje lada moment: na początku czerwca 2021 w Krakowie. Zdjęcia potrwają 2 miesiące. Do międzynarodowej produkcji potrzebni będą nie tylko zawodowi aktorzy, lecz także epizodyści i statyści, a zatem zgłoszenia mogą wysyłać właściwie wszyscy: osoby z doświadczeniem, pasjonaci, poszukiwacze przyjemnej dorywczej pracy i chętni na jednorazową przygodę na filmowym planie.

REKLAMA

Jakiego typu osób poszukuje Netflix? Brak ograniczeń. Zgłaszać się mogą kobiety i mężczyźni w wieku dowolnym.

Wśród zatrudnionych będzie jednak przewaga osób powyżej 60. roku życia (największa grupa statystów, epizodów i ról pierwszoplanowych) oraz obcokrajowcy po dwudziestce (głównie Hindusi i Azjaci).

Jest wiele opcji współpracy: krótkie, jednodniowe przygody, a także role długotrwałe z kontynuacją w dalszej części zdjęć, które odbędą się nad morzem. Wysokość wynagrodzenia ustalana będzie indywidualnie w zależności od roli.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

O naborze poinformowało Studio ABM. Oryginalny wpis przeczytacie poniżej. Odpowiedzialna za casting ekipa zaznacza, że odezwie się wyłącznie do wybranych. Póki co nie wiemy, czym dokładnie jest ten tajemniczy projekt, ale spokojnie, to tylko kwestia czasu. Niedługiego.

REKLAMA

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA