REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Netflix zapowiada deszczowy weekend. Sprawdź, jakie piątkowe nowości obejrzeć po pracy

Netlix stale porzesza swoją ofertę dystrybucyjną. Nie inaczej jest w ten piątek – do serwisu trafiły nowe tytuły spod szyldu Netflix Original. Co obejrzeć po pracy?

17.05.2019
10:06
piątkowe nowości na netflix
REKLAMA
REKLAMA

Największy dostawca usług VOD, Netflix, w każdym tygodniu aktualizuje bibliotekę swoich tytułów, aby zadowolić miliony abonentów na całym świecie. Dzisiaj do serwisu trafiło aż dziesięć nowych tytułów.

Co w szczególności warto zobaczyć?

Do zobaczenia wczoraj

Opowieść science-fiction, która posiada też ważny przekaz społeczny. Oto młoda dziewczyna widzi, jak na jej oczach, z rąk policjantów, ginie jej brat. CJ jest zdruzgotana. Do czasu, gdy to wydarzenie pomoże jej znaleźć motywację, by ukończyć maszynę, którą konstruowała od lat – wehikuł czasu. Z jego pomocą ma zamiar odwrócić bieg wydarzeń. Jak to jednak bywa, sprawy nadmiernie się komplikują i jej misja może wpłynąć na więcej niż tylko losy jej brata.

Film już dostępny na Netflix.

Korespondenci Śmierci

Kadr z filmu "Korespondenci Śmierci"

Przejmujący dokument przygotowany przez byłego korespondenta wojennego, rannego w 2012 podczas misji w Afganistanie. W trakcie swojej rekonwalescencji postanowił przepytać swoich kolegów po fachu, czy stany lękowe, które sam odczuwa, są bliskie i innym. Na podstawie jego rozmów z korespondentami z terenów konfliktów zbrojnych, powstał wstrząsający dokument, opowiadający o terrorze wojny z perspektywy osób, które relacjonują wydarzenia dla ludzi na całym świecie.

Film już dostępny na Netflix.

White Gold: Sezon 2

Drugi sezon brytyjskiego serialu komediowego z Edem Westwickiem („Gossip Girl”) jako pewnym siebie sprzedawcą, który jest w stanie wmusić w klienta niemal każdą rzecz. Druga seria kontynuuje perypetie bohaterów, jeszcze mocniej skupiając się na personalnym życiu członków grupy.

2. sezon już dostępny na Netflix.

The Rain: Sezon 2

Zabójczy wirus, który rozprzestrzenia się wraz z deszczem i grupa młodych ludzi, którzy muszą ratować siebie i swoich bliskich. Pod koniec 1. sezonu bohaterom niemal udało się odnaleźć antidotum. Teraz, w nowych odcinkach, muszą dopełnić swojej misji, zanim będzie za późno. W trakcie wizyty na planie sprawdzaliśmy, czy im się to udało.

2. sezon już dostępny na Netflix.

REKLAMA

Piątkowa lista nowości na Netfliksie:

Well Intended Love
It's Bruno
Nailed It!: Sezon 3
1994
Saverio Raimondo: Gadatliwy satyr
Frytka i Kartofelcia
The Rain: Sezon 2
White Gold: Sezon 2
Korespondenci śmierci
Do zobaczenia wczoraj

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA