REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Dzień dobry w piątek! Netflix dodał 6 premier, a my podpowiadamy, co obejrzeć

W końcu piątek! A wraz z nim nowe premiery na Netfliksie. W tym tygodniu sześć nowych premier, m.in. komedia „Dzień na tak” i 3. część animacji „Paradise PD”. 

12.03.2021
9:48
Dzień dobry w piątek! Netflix dodał 6 premier, a my podpowiadamy, co obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

W ten piątek w serwisie pojawiło się sześć nowości – do wyboru kontynuacje znanych seriali, zupełne świeżynki, a także garść filmów, w tym familijna produkcja z Jennifer Garner w jednej z głównych ról.

Nowości na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Dzień na tak

Wyobraźcie sobie, że przez cały jeden dzień na wszystko się zgadzacie. Brzmi ekscytująco? A może niebezpiecznie? Na taki właśnie pomysł wpadła rodzina Torresów. Allison i Carlos przez jeden dzień mają mówić „tak”, bo zwykle mówią „nie”, jak twierdzą uch dzieciaki. To będą 24 godziny pełne przygód. W familijnej komedii wystąpili m.in. Jennifer Garner, Édgar Ramírez i Jenna Ortega.

Dopasowani

Science-fiction dla fanów „Czarnego lustra”. Netflix po raz kolejny eksploruje tematykę łączenia ludzi w pary (dostaliśmy to już choćby przy okazji „Osmosis”, francuskiego Netflix Original). Badaczka DNA odkrywa, jak połączyć ludzi w idealne pary. Zakłada serwis randkowy – to będzie początkiem emocjonujących wydarzeń i nakręcającej się spirali kłamstw.

Paradise PD: Część 3

To już 3. sezon zabawnej animacji o policjantach. „Paradise PD” doczekało się dziś dziesięciu nowych odcinków. Małomiasteczkowy posterunek ponownie na warcie. Spodziewajcie się szeregu niepoprawnych żartów i szalonych wydarzeń.

Netflix dodane filmy i seriale – sprawdź dzisiejsze nowości:

REKLAMA
 • Dzień na tak
 • Paradise PD: Część 3
 • Papierowe życie
 • Dopasowani
 • Love Alarm: Sezon 2
 • Mała

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA