REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD /
  4. Dzieje się

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” to idealny film na walentynki. Obejrzysz go na Netfliksie, nawet jeśli nie masz abonamentu

Platforma streamingowa Netflix przygotowała specjalny prezent z okazji zbliżających się walentynek. Od teraz komedia romantyczna, będąca jedną z produkcji oryginalnych platformy – film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” dostępny będzie do obejrzenia dla wszystkich, bez abonamentu.

12.02.2020
13:59
Netflix oferuje młodzieżową komedię romantyczną za darmo. Dla każdego
REKLAMA
REKLAMA

Film Susan Johnson z 2018 roku bazuje na książce Jenny Han o tym samym tytule. To opowieść o licealistce, która podkochując się w przeszłości w kilku różnych chłopakach, spisywała swoje uczucia w formie listów miłosnych, które chowała potem do szuflady. Gdy w wyniku siostrzanych przekomarzań, listy przypadkiem trafią do właściwych adresatów, sprawa zrobi się poważna, a życie Lary Jean wywróci do góry nogami. 

Komedia romantyczna dla nastoletnich widzów cieszyła się na tyle dobrą oglądalnością, że niedługo po premierze filmu zdecydowano się rozpocząć prace nad kontynuacją. Właśnie dzisiaj, tj. w środę 12 lutego, do  serwisu streamingowego Netflix, trafił film „Do wszystkich chłopców. P.S. Wciąż Cię kocham”.

Promocja z darmowym dostępem do części pierwszej jest więc ciekawym sposobem na przyciągnięcie nowych użytkowników do serwisu, gdzie znajduje się kontynuacja.  

Warto zwrócić uwagę, że Netflix od jakiegoś czasu eksperymentuje z tego rodzaju akcjami, mającymi przyciągnąć do serwisu nowych klientów.

Na początku grudnia platforma oferowała darmowy dostęp do filmu animowanego „Klaus”. Wydaje się nieprzypadkowe, że produkcja zyskała później nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Film Animowany.

REKLAMA

Włodarze platformy zdają sobie sprawę, że konkurencja coraz bardziej rośnie w siłę, więc musi znaleźć nowe sposoby na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku. Rozwiązania takie, jak darmowy dostęp do wybranych produkcji wydają się krokiem w dobrą stronę.

Film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” obejrzysz za darmo na specjalnej stronie. Ma byś dostępny przez 28 dni. Drugą część obejrzysz natomiast już w płatnym serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA