REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Piątek, piątunio, Netflix. Dziś w serwisie pojawi się 5 nowości, w tym serial od twórców „Domu z papieru”

Jak co tydzień Netflix dodaje do swojej biblioteki premierowe filmy i seriale. Z samego rana w serwisie pojawiły się produkcje, które powinny zadowoliś większość gustów: jest sticom, romcom, serial sensacyjny od twórców „Domu z papieru”, animacja dla dzieci i dokument dla fanów Formuły 1.

19.03.2021
9:08
Co nowego na Netflix? Lista nowych filmów i seriali [19 marca]
REKLAMA
REKLAMA

Co obejrzeć na Netfliksie w piątek po pracy - lista premier?

Country niania

Sitcom utrzymany w stylu lat 90. - są nawet śmiechy z puchy, a obraz jest rozmyty jak w starej TV. Główną bohaterką jest Bailey (Katharine McPhe) początkująca piosenkarka country, której nie idzie podbijanie rynku muzycznego. Po kolejnej porażce zostaje opiekunką dla dzieci. Świetnie odnajduje się w nowej roli, a przy okazji kompletuje zespół muzyczny – wśród utalentowanych członków rodziny, którzy zatrudnili ją jako nianię.

Alien TV – Kosmiczni reporterzy: Sezon 2

Kontynuacja serialu o grupie kosmicznych reporterów, którzy przybywają na Ziemię, by poznać zwyczaje jej mieszkańców. Wszystko jest tu dla nich nowe i zaskakujące – od ludzkich rozrywek, przez modę, po faunę i florę. Serial łączy animację CGI z filmem aktorskim i z pewnością spodoba się najmłodszym widzom.

Żadnych dzieci

Meksykańska komedia romantyczna.Fidel (Alfonso Dosal z „Narcos: Meksyk”) jest samotnym i oddanym ojcem 10-letniej Ari. Jednak zakochuje się po uszy w kobiecie, która nienawidzi dzieci. Problem szybko udaje mu się rozwiązać - Ari nie chce, by związek taty się rozpadł, więc zaczyna udawać jego siostrę.

Sky Rojo

Nowy serial kryminalno-sensacyjny od twórców „Domu z papieru”. Coral, Wendy i Gina postanawiają rzucić pracę sex workerek w klubie rządzonym przez bezwzględnego szefa. Rozpoczęcie nowego rozdziału nie będzie jednak łatwe. Dawny pracodawca wysyła ich śladem swoich ludzi. Startuje wyścig o życie, w którym zapewne, jak na kino zemsty i drogi przystało, role wkrótce się odwrócą. W „Sky Rojo” zagrali m.in. Veronica Sanchez, Asier Etxeandia, Yany Prado, Miguel Angel Silvestre, Lali Esposito oraz Enric Auquer.

Formula 1: Jazda o życie: Sezon 3

Pandemia wywróciła do góry cały świat – również ten sportu. W 3. sezonie serialu dokumentalnego Netflixa będziemy obserwować kulisy skróconego sezonu Formuły 1 w 2020 roku. Dowiemy się, jak Lewis Hamilton, Max Verstappen i inni kierowcy poradzili sobie w nowej rzeczywistości.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 19 marca 2021:

  • Country niania
  • Alien TV – Kosmiczni reporterzy: Sezon 2
  • Żadnych dzieci
  • Sky Rojo
  • Formula 1: Jazda o życie: Sezon 3
REKLAMA

*zdjęcie główne: Tamara Arranz / Netflix

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA