REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Majówka to gorące premiery w streamingu. Sprawdź nowe seriale i filmy na Netfliksie oraz HBO GO

Na początku maja czeka nas rozpusta. Mając tyle wolnego, z pewnością znajdziemy czas i na spacer czy wycieczkę, jak i na seans streamingowych nowości. Co warto wybrać?

01.05.2019
10:00
Majówka 2019 co obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Naszym kryterium przy doborze propozycji było to, aby wskazać wyłącznie produkcje oryginalne. Wszystkie te tytuły, które dopiero debiutują bez względu na to, czy są filmem, czy serialem. Tu znajdziecie to, co ujrzy światło dzienne w okresie między 1-5 maja, czyli w trakcie długiego weekendu, który właśnie się rozpoczął.

Na co zwrócić uwagę w majówkę na Netfliksie?

Niezależna tukanica (Tuca) i nieśmiała Bertie, będąca drozdem śpiewakiem, to najlepsze przyjaciółki, które lubią wsadzać dzioby w swoje sprawy i wspierać się na każdym kroku. Głosu postaciom użyczyły odpowiednio Tiffany Haddish i Ali Wong. Za tą wypełnioną absurdalnym poczuciem humoru animacją, niekoniecznie dla najmłodszych, stoi zaś Lisa Hanawalt, która stworzyła wcześniej dla platformy „BoJacka Horsemana”.

Nowy serial Netfliksa utrzymany w gatunku czarnej komedii z rolami Christiny Applegate i Lindy Cardellini. Pierwsza z nich to cierpiąca wdowa, która próbuje powrócić do normalności, druga jest zaś lekkoduchem z mroczną tajemnicą. Między paniami rodzi się przyjaźń, a ekran wypełnia się humorem. Temat ciężki, ale ujęty z lekkością, w sam raz na gorące majowe wieczory.

Ostatnie wakacje

Skoro ciepło, słonecznie i ogólnie sielanka, podczas której obowiązki idą na bok, to i warto wam zaproponować komedię romantyczną dla nastolatków. A tym właśnie są „Ostatnie wakacje”. Grupa nastolatków z Chicago wykorzystuje letni czas przed rozpoczęciem studiów na poszukiwanie własnej tożsamości oraz skonfrontowanie marzeń z rzeczywistością. W tej inicjacyjnej opowieści nie zabraknie też oczywiście miłości.

Undercover

Tajni agenci mają przeniknąć do świata barona narkotykowego, Ferry’ego Boumana. Pod przykrywką udają więc zakochanych i stają się jego sąsiadami na kempingu przy belgijsko-holenderskiej granicy. Poniosła fantazja tych scenarzystów. Nic bardziej mylnego, gdyż serial został oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Pełna lista majówkowych premier na Netfliksie:

 • Tuca i Bertie - 3 maja
 • Już nie żyjesz - 3 maja
 • Undercover - 3 maja
 • Kamienna twarz - 3 maja
 • Jo Pil-ho: The Dawning Rage - 3 maja
 • Wszystko dobrze - 3 maja
 • Nie zważając na nic - 3 maja
 • Ostatnie wakacje - 3 maja
 • Cała moja rodzina - 3 maja

Na co zwrócić uwagę w Majówkę na HBO GO?

W trasie z Aspergerem

W trasie z Aspergerem hbo go majówka 2019

Sześcioodcinkowy serial dokumentalny pokazujący perypetie grupy komediowej, którą tworzy czterech kumpli z zespołem Aspergera. Producentami wykonawczymi serii są Mark i Jay Duplass („Pokój 104”, „Bliskość”). 1 maja otrzymamy odcinki 1-2, następnego dnia kolejne dwa epizody, a 3 maja odcinki 5-6.

Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce

hbo go majówka 2018

Film dokumentalny o skandalu związanym z molestowaniem seksualnym, który wstrząsnął amerykańskim światem sportu w 2017 roku. Całość została oparta na wieloletnim researchu, aby jak najrzetelniej przedstawić  świat, w którym młode kobiety intensywnie trenują z nadzieją, że uda im się odnieść zwycięstwo i zyskać międzynarodową sławę. Jednocześnie muszą mierzyć się z nadużyciami ze strony swoich opiekunów, którzy mogą zmienić ich życie w piekło.

REKLAMA

Pełna lista majówkowych premier na HBO GO:

 • W trasie z Aspergerem - 1 maja
 • Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce - 4 maja
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA