REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Lato za pasem, więc Netflix zabiera cię na wakacje. O tym serialu dla nastolatków będą gadać wszystkie dzieciaki

Netflix dostarcza nowości, w tym serial dla nastolatków. "Lato Summer" to pewny przebój, na punkcie którego oszaleją młodzi ludzie. Ma bowiem wszystko to, czego ci szukają w produkcjach Netfliksa - miłość, wakacyjny vibe i zbuntowanych bohaterów. A co jeszcze obejrzymy w serwisie? Sprawdzamy premiery Netfliksa na ten piątek.

03.06.2022
10:07
nowości netflix lato Summer
REKLAMA

Wśród nowości Netfliksa znajdziemy dzisiaj "Lato Summer", czyli opowieść o nastolatce, która przyjeżdża do Shorehaven w Australii i - jako że jest niepokorną buntowniczką - budzi wiele emocji w nowej grupie znajomych surferów. To będzie lato, które każdy z nich zapamięta. Ale to nie wszystkie dzisiejsze premiery Netfliksa debiutujące w serwisie. Co jeszcze pojawiło się na platformie?

REKLAMA

Netflix - nowości serwisu. Co oglądać?

Netflix - nowe filmy i seriale / czerwiec 2022

Czerwiec to mocny miesiąc na Netfliksie. W kolejnych tygodniach obejrzymy nowy polski serial "Królowa", a także hity filmowe - "Rzut życia" z Adamem Sandlerem czy "Pajęcza głowa", gdzie w roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha. Z kolei dziś w Netfliksie premierę mają seriale "Lato Summer" i "Klub zielonych matek".

Lato Summer

Nowości Netflix Polska

"Lato Summer" wygląda na serial, który z miejsca pokochają młodzi fani Netfliksa. "Outer Banks", produkcja o grupie przyjaciół żyjących nad oceanem, którzy przeżywają niezwykłą i nieco kryminalną przygodę, okazała się strzałem w dziesiątkę i tak teraz może być z nowym tytułem serwisu, opowiadającym surferach. Zbuntowana dziewczyna, Summer, trafia do Australii, a tam dołącza do grupy fanów surfingu. To będzie niezwykły czas pełen pierwszych miłości i rywalizacji. Młodzi ludzie będą musieli stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą dojrzewanie i dorosłość.

Przechwycenie

Netflix - premiery na piątek

Netflix uwielbia kino akcji... tak jak i jego widzowie. "Przechwycenie" to thriller, który ma trzymać nas w napięciu do ostatnich chwil. Jego główną bohaterką jest bezkompromisowa pani oficer. Kobieta musi zmierzyć się z napastnikami, którzy chcą przejąć kontrolę nad centrum dowodzenia bazy obrony przeciwrakietowej.

Klub zielonych matek

Netflix - nowości / czerwiec 2022

"Klub zielonych matek" to jedna z dzisiejszych nowości Netfliksa. Ten koreański serial opowiada o pięciu tytułowych matkach, które rywalizują ze sobą na każdym polu. Ich dzieci wspólnie uczęszczają do prestiżowej szkoły, w której konkurencja i pięcie się na szczyt to istotne wartości. Życie kobiet zaczyna się rozpadać, kiedy na jaw wychodzą skrywane sekrety.

Piątkowe premiery na Netflix Polska. Lista nowości:

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netfliksa to pięć tytułów. Znajdziemy wśród nich m.in. "Lato Summer", "Przechwycenie", "Na skrzydłach ambicji" czy "Klub zielonych matek".

  • KLUB ZIELONYCH MATEK 03/06/2022
  • POLICJANT CZY PRZEMYTNIK: SPRAWA EIRIKA JENSENA 03/06/2022
  • PRZECHWYCENIE 03/06/2022
  • LATO SUMMER 03/06/2022
  • NA SKRZYDŁACH AMBICJI 03/06/2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA