REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. VOD

Netflix pokazał światu nową wersję opowieści o najlepszym francuskim złodzieju. „Lupin” to najważniejsza z piątkowych nowości serwisu

Platforma Netflix po szalonym początku roku nieco przystopowała z nowościami, ale bynajmniej nie oznacza to braku zwyczajowych piątkowych hitów. Spośród debiutujących 8 stycznia premier najmocniej wyróżniają się nowa wersja opowieści o Arsenie Lupinie oraz dokumentalny miniserial od samego Martina Scorsese. Co dokładnie pojawiło się dziś w serwisie?

08.01.2021
12:15
netflix lupin
REKLAMA
REKLAMA

Przełom 2020 i 2021 był jednym z najbardziej burzliwych okresów w historii serwisu Netflix Polska. Platformę opuściła grubo ponad setka tytułów, wśród których znalazły się seria „Harry Potter” i dwa z trzech filmów należących do trylogii „Władca Pierścieni”. W tym samym czasie firma dołączyła zarazem niewiele mniej nowych tytułów, a przecież tam również można było dostrzec niemało hitów. Kolejny tydzień stycznia pod tym względem budził zdecydowanie mniejsze emocje, ale również dostarczył widzom kilka ciekawych produkcji.

Netflix styczeń 2021 – Arsene Lupin, Omar Sy i Martin Scorsese rządzą dzisiaj na VOD:

Martin Scorsese kontynuuje swoją współpracę z serwisem Netflix za sprawą nowego miniserialu dokumentalnego „Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto”. Tytułową bohaterką produkcji jest popularna pisarka, intelektualistka i gawędziarka mieszkająca od kilkudziesięciu lat w Nowym Jorku, która wraz z reżyserem odkrywa nowe zakamarki tego fascynującego miasta. I choć trudno się spodziewać, żeby „Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto” miało się okazać hitem na miarę „Irlandczyka”, to fani amerykańskiego reżysera z pewnością nie przepuszczą okazji do obejrzenia jego kolejnego dzieła.

Arsene Lupin to bohater znany właściwie każdemu fanowi popkultury. Najsłynniejszy francuski złodziej i włamywacz doczekał się na przestrzeni lat dziesiątek adaptacji, ale Netflix i tak spróbuje opowiedzieć w jego temacie coś nowego. „Lupin” będzie zdecydowanie uwspółcześnioną wersją tej opowieści. Dlatego głównym bohaterem produkcji będzie Assane Diop (w tej roli Omar Sy), który w celu wywarcia zemsty na oprawcach swojego ojca rozpocznie kampanię spektakularnych kradzieży inspirowanych tymi Lupina.

Najpopularniejsze produkcje oryginalne platformy Netflix mogą liczyć na to, że jakiś czas po swojej premierze dostaną specjalne wideo prezentujące kulisy ich powstawania. Tak właśnie było w przypadku „Wiedźmina”, „The Crown”, a ostatnio też „Gambitu królowej”. Omawiany materiał został w pierwszej kolejności wrzucony na YouTube'a, ale od dzisiaj można go też oglądać, nie opuszczając w tym celu Netfliksa.

Netflix Lupin – pełna lista nowości na 8 stycznia:

REKLAMA
 • Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto: Miniserial
 • Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 5
 • Lupin: Część 1
 • Stuck Apart
 • Kroniki Idhunu: Część 2
 • Potężny mały Bheem: Festiwal latawców
 • Jak powstawał Gambit królowej

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA