REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Netflix ma własne Oscary

Netflix, pozwalający na oglądanie w internecie filmów i seriali w ramach abonamentu, niestety nie jest dostępny w Polsce. Wystartował jednak z własnymi nagrodami The Flixies, proponując nietypowe kategorie i dając wszystkim możliwość głosowania.

28.02.2013
23:12
Netflix ma własne Oscary
REKLAMA
REKLAMA

Oscary, których najciekawszym elementem była Jennifer Lawrence, są za nami, lecz na osłodę Netflix przygotowało The Flixies. Pod tym adresem mamy bowiem możliwość wzięcia udziału w głosowaniu na najlepsze filmy i seriale w takich kategoriach, jak „Najlepszy Lek Na Kaca”, „Najlepszy Bromance” „Najlepszy Gulity Pleasure” czy „Najlepszy Maraton TV”. Poza tym możemy nawet zasugerować własną kategorię, która być może pojawi się w następnej edycji. Nominowane są tu między innymi takie produkcje, jak „Bad ass” z Dannym Trejo, „Szkoła uwodzenia”, „Komando” ze Schwarzeneggerem, „Family Guy”, „Buffy: Postrach wampirów”, „Żywe trupy” lub „House of Cards”. Głosowanie potrwa do 10 marca, natomiast 11 zostaną ogłoszone wyniki z trzema zwycięzcami w każdej z kategorii.

REKLAMA

The Flixies stanowi całkiem ciekawą inicjatywę. Podoba mi się oryginalny dobór produkcji i to, iż każdy może oddać swoje głosy. Szkoda jedynie, że Netflix pozostaje ciągle niedostępny w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA