REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jak majówka to z Netfliksem. Na fanów uniwersum Bridgertonów czeka prawdziwie królewska uczta

Maj na Netfliksie zapowiada się ciekawie i oczywiście bardzo filmowo. Fani "Bridgertonów" będą szczęśliwi, gdyż na platformie pojawi się wyczekiwany sequel "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów", który opowie o historii miłości, siostrzeństwa i początkach przełomowych zmian społecznym, jakie zapoczątkowało małżeństwo Charlotty z królem Jerzym. W długi weekend nie zabraknie też wciągających programów reality show o tematyce miłosnej. Co jeszcze warto obejrzeć na Netfliksie w majowy weekend?

02.05.2023
7:23
bridgertonowie sezon 2 netflix recenzja opinie serial
REKLAMA

Druga część długiego weekendu zapowiada się oczywiście filmowo z Netfliksem i dla każdego będzie coś dobrego. Ciekawe propozycje znajdą dla siebie zarówno fani filmów, seriali, produkcji dokumentalnych oraz programów reality show.

REKLAMA

"Love Village" przedstawi singli z różnych środowisk. Premiera miłosnego show.

Już 2 maja na platformę wbije program "Love Village", przedstawiający singli z różnych środowisk, którzy mają za sobą 35 urodziny, przenoszą się do domu na wsi, aby dać miłości jeszcze jedną szansę. Jak im pójdzie? O tym przekonamy się, oglądając oczywiście "Love Village". Program dostępny będzie na Netfliksie od 2 maja.

Kolejna produkcja świetna będzie dla fanów tureckich filmów. Mowa o "Krawcu". Słynny krawiec zaczyna szyć suknię ślubną dla narzeczonej swojego przyjaciela. Wszyscy troje mają jednak mroczne sekrety, które wkrótce wywrócą ich życie do góry nogami. "Krawiec" na Netfliksie dostępny od 2 maja.

Teraz coś dla fanów "Bridgertonów". Już 4 maja na Netfliksie pojawi się "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów". To prequel serialu „Bridgertonowie”. Ślub młodej królowej Charlotty z angielskim królem Jerzym rozpoczyna historię miłosną, która odmienia londyński dwór.

Co jeszcze obejrzeć w majowy weekend? Oto wszystkie nowości Netfliksa na majówkę

REKLAMA

Wspomniane propozycje to oczywiście nie jedyne nowości, które w ostatnim czasie zagoszczą na Netfliksie. Poniżej przedstawiamy pełną listę filmów, seriali oraz programów, które pojawią się w majowy weekend.

  • Love Village 02/05/2023
  • The Tailor 02/05/2023
  • Jewish Matchmaking 03/05/2023
  • Sanctuary 04/05/2023
  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story 04/04/2023
  • Larva Family 04/05/2023
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA