REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Magia, futbol i zmagania kulinarne. Netflix zapowiada 5 nowych produkcji oryginalnych

Autorskie filmy i seriale to nie jedyne pozycje w katalogu Netfliksa. Gigant VoD nie zapomina o poszerzaniu swojej oferty także o programy rozrywkowe. Jeszcze w tym roku w serwisie pojawi się pięć nowych tytułów.

23.08.2018
19:07
Netflix nowe produkcje
REKLAMA
REKLAMA

Netflix nie przestaje inwestować w oryginalne produkcje. W serwisie regularnie pojawiają się nowe filmy i seriale różnych gatunków i krajów produkcji. Od liczby tytułów można nie raz doznać zawrotów głowy, ale to przecież nie całość oferty tego dostawcy. Platforma zamawia także reality show i programy rozrywkowe, bardziej charakterystyczne dla tradycyjnej telewizji.

Tylko w tym roku Netflix zaprezentuje pięć nowych tytułów.

Dwa z nich powinny zainteresować miłośników iluzji i magicznych popisów. Derren Brown powraca w programie Sacrifice, którego uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy ratować obcą osobę, płacąc przy tym najwyższą cenę. Z kolei w Death by Magic iluzjonista Drummond Money-Coutts przybliży widzom historię kolegów po fachu, którzy zginęli podczas prób wykonania niebezpiecznych pokazów. Zapowiada się show dla ludzi o mocnych nerwach, bo na ekranie poznamy tajniki rosyjskiej ruletki czy zderzenia z rozpędzonym pociągiem.

Netflix nowe programy rozrywkowe class="wp-image-194410"

Wśród nowości nie mogło także zabraknąć programu kulinarnego. W The Final Table zobaczymy zmagania dwunastu duetów kucharzy, których zadaniem będzie przygotowanie narodowych potraw z dziewięciu krajów. Każdy odcinek skupi się na innej kuchni, wśród których znajdą się włoska, meksykańska, japońska czy brazylijska.

Narzekać nie będą także fani piłki nożnej.

Netflix przygotowuje także produkcję Sunderland Till I Die, która skupi się na klubie piłkarskim z północno-wschodniej Anglii. Po spadku z Premier League przed całą drużyną stoi ogromne wyzwanie. W programie zobaczymy radosne i smutne chwile z życia zawodników, sztabu i przede wszystkim kibiców, dla których organizacja jest jedną z najważniejszych rzeczy. Seria wystartuje 14 grudnia.

Ostatnią tegoroczną nowością platformy będzie Flinch. W tym programie zobaczymy zmagania nieustraszonych i niezbyt rozważnych śmiałków, którzy zmierzą się w trzech konkurencjach. Przed nimi niesamowite wyzwania, ale biada im, jeśli stchórzą; wówczas przykre konsekwencje spotkają nie tylko ich, ale także gospodarzy programu, których będą reprezentować.

REKLAMA

Nowe produkcje oryginalne Netfliksa - pełna lista

The Final Table (premiera jeszcze tym roku)
Death by Magic (premiera jeszcze tym roku)
Sunderland Till I Die (premiera 14 grudnia 2018 r.)
Flinch (premiera jeszcze tym roku)
Derren Brown: Sacrifice (premiera jeszcze tym roku)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA