REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Wolne z Netfliksem. W serwisie jest już czarna komedia z Christiną Applegate oraz „Tuca i Bertie”

Ten piątek jest o tyle wyjątkowy, że jest ustawowo wolny, a co za tym idzie mamy więcej czasu na oddawanie się streamingowej rozpuście. Co Netflix oferuje nam w ten majówkowy dzień?

03.05.2019
10:00
Nowości w serwisie Netflix - piątkowe premiery na 3 maja 2019
REKLAMA
REKLAMA

W pierwszych dniach maja czerwone N ma sporo do zaoferowania, zarówno jeśli chodzi o tytuły na licencji, jak i originalsy. Dziś jednak serwis stawia na produkcje własne. Są wśród nich animacje dla najmłodszych, ale też ta, której nie powinno się pokazywać swoim pociechom, a mowa o serialu „Tuca i Bertie”. Dostajemy też niemiecki dramat, hiszpański serial, a także czarną komedię z Christiną Applegate. Słowem, jak zawsze jest w czym wybierać.

Co warto obejrzeć z netfliksowych nowości?

Nie zważając na nic

Po śmierci matki cztery siostry odkrywają szokującą rodzinną tajemnicę. Tak zaczyna się ich przygoda, która pozwoli im lepiej poznać własną przeszłość. Hiszpański serial, którego twórczynią jest Gabriela Tagliavini. W obsadzie znalazła się Blanca Suárez, Amaia Salamanca czy też Belén Cuesta.

Serial można już oglądać na Netfliksie.

Jeżeli pokochaliście gorzką opowieść z „BoJacka Horsemana”, to najpewniej przypadnie wam do gustu również „Tuca i Bertie”. To dlatego, że za nową animację Netfliksa odpowiada ta sama osoba, którą jest Lisa Hanawalt. Serial opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

10 odcinków już jest w serwisie Netflix.

Serial z Christiną Applegate i Lindą Cardellini w rolach głównych. Potężna przyjaźń łączy wiecznie zestresowaną wdowę i ekscentryczną optymistkę z przerażającą tajemnicą na koncie. Czarna jak smoła komedia, którą można określić mianem „Wielkich kłamstewek” z przymrużeniem oka. Scenarzystką serialu jest Liz Feldman, która tworzyła odcinki „Dwóch spłukanych dziewczyn” oraz „Rozpalić Cleveland”.

Serial można oglądać na Netfliksie.

Jo Pil-ho: Narodziny furii

Skorumpowany gliniarz uciekający przed zdeterminowanym agentem wydziału wewnętrznego musi ujawnić groźny spisek, zanim będzie za późno. Pomocą dla niego będzie nietypowe towarzystwo zbuntowanej nastolatki. Koreański film zawiera sporą dozę akcji i brutalności, mieszcząc się w ramach dramatu i kryminału.

Film jest dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

Lista piątkowych nowości na Netfliksie (3 maja 2019 roku):

 • Undercover
 • Kamienna twarz
 • Już nie żyjesz
 • Tuca i Bertie
 • Jo Pil-ho: Narodziny furii
 • Wszystko dobrze
 • Nie zważając na nic
 • Ostatnie wakacje
 • Cała moja rodzina
 • Cupcake i Dino – do usług: Sezon 2
 • Tru i Tęczowe Królestwo: Grzybkowe Miasto
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA