REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Czas na weekend! Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie i dowiedz się, co obejrzeć po pracy

Ten piątek na Netfliksie jest nieco skromniejszy od poprzedniego. Wciąż jednak do serwisu trafiło tyle nowości, że potrzeba nam będzie więcej niż tylko weekend, by się z nimi zapoznać. W ofercie platformy pojawiło się 11 nowych tytułów.

08.03.2019
10:50
netflix nowości 8 marca 2019
REKLAMA
REKLAMA

Wśród dzisiejszych nowości znalazły się aż cztery nowe serie, jedna dokumentalna, oraz trzy nowe filmy. Poza tym na Netfliksa trafił też nowy odcinek 2. sezonu „Star Trek: Discovery”.

Czas na weekend! Co warto obejrzeć z netfliksowych nowości?

After Life

Nowa komedia wylądowała dziś na Netfliksie. „After Life” to brytyjski serial, w którym główną rolę zagrał Ricky Gervais. Aktor jest także twórcą produkcji. Gervais wcielił się w Tony'ego, męża, który w wyniku choroby traci ukochaną żonę, Lisę. Mężczyzna po jej stracie zaczyna się zachowywać nieznośnie, aby odtrącić wszystkich tych, którzy chcą mu pomóc. Jego bliscy pragną jednak, aby stary, dobry facet, jakiego znali, wrócił. Pełna żartów i cynizmu produkcja, która spodoba się fanom czarnego humoru.

Immortals

Tego na Netfliksie jeszcze nie grali. „Immortals” to turecki serial science-fiction o... wampirzycy Mii. Ta pała zemstą i pragnie zniszczyć złego przywódcę wampirów, który sprawił, że stała się tym, kim się stała. Mia dołącza więc do grupy buntowników, którzy chcą wspólnie go pokonać. Ich wróg marzy o nieśmiertelności i tym celu szuka tajemniczego artefaktu, który może mu to umożliwić...

Shadow

Serial detektywistyczny prosto z Republiki Południowej Afryki. Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy Shadow. To były gliniarz, który niejedno w życiu widział i przeszedł. Mężczyzna postanawia rozprawić się z lokalną przestępczością. Ci, których ściga, są sprytniejsi niż policja z Johannesburga, ale Shadow się nie poddaje.

Pełna lista piątkowych nowości na Netfliksie (8 marca 2019 roku):

Immortals - 1. sezon

After life - 1. sezon

Shadow - 1. sezon

Star Trek: Discovery - nowy odcinek 2. sezonu

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA