REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Gorąca komedia z Reese Whiterspoon i Ashtonem Kutcherem. Piątkowe nowości Netfliksa

Netflix już w weekend zaczyna wprowadzać walentynkową atmosferę. Wśród weekendowych nowości znajdzie się komedia romantyczna z ikonami komedii romantycznych, czyli amerykańskim ciachem, Ashtonem Kutcherem oraz Reese Whiterspoon – legalną blondynką. Ta dwójka może nieźle podgrzać walentynkową atmosferę.

10.02.2023
9:28
ashton kutcher reese whiterspoon
REKLAMA

Do połowy lutego wszystko kręci się wokół Walentynek i nie inaczej jest na Netfliksie. Pojawił się już długo wyczekiwany kolejny sezon "Ty", gdzie Joe Goldberg powraca jako tajemniczy stalker oraz serial "Drogi Davidzie!", w którym zostaje wyciągnięty na wierzch największy miłosny sekret wzorowej uczennicy. W ten weekend warto nadrobić zarówno nowości z tygodnia, jak i te, które pojawiły się już dzisiaj. A jak nie w weekend, to przynajmniej w Walentynki.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: Love to Hate You: sezon 1.

W koreańskim serialu komediowym przyjrzymy się bliżej relacji prawniczki i gwiazdora, którzy są swoimi totalnymi przeciwieństwami – ona nie cierpi przegrywać z mężczyznami, a on za nic nie ufa kobietom. Łączy ich jednak jedno – oboje nie są zainteresowani miłością, jednak sytuacja zmusi ich do tego, by się ze sobą umówić.

Netflix - zwiastun serialu "Love to Hate You"

Miłość jest ślepa: sezon 3.

Już dzisiaj pojawią się nowe odcinki reality show, w którym samotni mężczyźni i kobiety próbują znaleźć miłość. Jednak zanim spotkają się twarzą w twarz, najpierw będą musieli się zaręczyć.

Netflix - zwiastun trzeciego sezonu programu "Miłość jest ślepa"

10 dni z życia dobrego człowieka

Turecki film sensacyjny przełamuje nieco romantyczną atmosferę, wprowadzając nas w niebezpieczny świat prawnika, który postanowił zostać prywatnym detektywem. Mężczyzna zgadza się przyjąć sprawę zaginięcia, nie wie jednak, że może ona się przerodzić w jego przełomową życiową misję.

Netflix - zwiastun filmu "10 dni z życia dobrego człowieka"

U ciebie czy u mnie?

REKLAMA

Już dzisiaj zadebiutuje gorąca komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Zobaczymy bowiem Reese Witherspoon, czyli legalną blondynkę w roli Debbie oraz Ashtona Kutchera, amerykańskie ciacho, który wcieli się w przyjaciela Debbie – Petera. Różni ich wszystko. Dlatego, gdy postanawiają zamienić się domami, będą mieli okazję spojrzeć w głąb siebie i poznać swoje odmienne życia, a nawet otworzyć się na miłość.

Netflix - zwiastun filmu U ciebie czy u mnie?
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA