REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Opowieść o superbohaterkach i turecki komediodramat. Odpalamy piątek na Netfliksie

Tym razem piątek na Netflix Polska przynosi kilka ciekawych produkcji oznaczonych jako Original. Sprawdzamy, co nowego przygotowała na dziś platforma.

09.04.2021
8:05
Piątek na Netfliksie – nowe filmy, m.in. Thunder Force i Noc w raju
REKLAMA
REKLAMA

Lista dzisiejszych nowości może nie jest zbyt długa, za to znajdziecie na niej produkcje, które wzruszą, jak i takie, które mają szansę przykuć waszą uwagę dramatyczną fabułą.

Netflix Polska — piątkowe nowości:

Nowa opowieść o superbohaterkach, które stają się nimi trochę z przypadku. Emily Stanton (Octavia Spencer) przypadkowo podaje swojej przyjaciółce Lydii (Melissa McCarthy) środek, dzięki któremu ta nabiera supermocy. Kobiety nie mają wyboru — muszą stworzyć duet, który walczyć będzie z przestępcami. Więcej przeczytacie w naszej recenzji.

Oparty na sztuce teatralnej film to nowa propozycja Netfliksa, tym razem z Turcji. Główną bohaterką produkcji jest Gülseren (Ecem Erkek), genialna i nieco krnąbrna młoda kobieta. Gülseren musi stawić czoła oczekiwaniom, które rodzina stawia wobec niej, a także trudnym czasom, w których przyszło jej żyć.

Południowokoreański dramat o mężczyźnie, który zadarł z niewłaściwymi ludźmi, w związku z czym musi ukrywać się wyspie. Tam poznaje kobietę, która również ma za sobą trudną przeszłość. Film wyreżyserował Park Hoon-jung.

Netflix Polska — pełna lista nowości z 9.04.2021:

REKLAMA
  • Noc w raju
  • Światło świetlików
  • Thunder Force

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA