REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix dodał nowy serial o seryjnym mordercy. Ale to nie wszystkie nowości na dziś

Wczoraj na Netflix Polska pojawiło się ponad 50 nowości. Ale to nie koniec na ten tydzień. Piątek przynosi bowiem kolejne świeżynki w serwisie.

02.04.2021
7:27
Netflix dodał serial o seryjnym mordercy. Ale to nie wszystko [Lista premier]
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na Netfliksie m.in. serial o seryjnym mordercy, film z Idridem Elbą i tajemnicza „Madame Claude”. Sprawdźcie dodane filmy i seriale.

Co obejrzeć na Netfliksie w piątek po pracy – lista premier

Kolejna romantyczna opowieść w katalogu Netfliksa. Tym razem produkcja pochodzi z Holandii. Główna bohaterka filmu to Lotte (Yolanthe Cabau). Kobieta od lat planuje swój idealny, wymarzony ślub. Jej świat legnie w gruzach, gdy narzeczony w ostatniej chwili odwołuje wydarzenie.

Nowy film Netflix Original opowiada historię Madame Claude, francuskiej sutenerki. Kobieta prowadziła w latach 60. agencję, której klientami mieli być m.in. John F. Kennedy i Arystoteles Onassis. W główną rolę w produkcji wcieliła się Karole Rocher.

Nowy serial Netfliksa powstał na bazie prawdziwej historii mordercy Charlesa Sobhraja. W latach 70. Sobhraj razem ze swoją dziewczyną podróżował po Południowej Azji. Znany ze swojej podstępności i umiejętności manipulowania przestępca tropił i mordował tam turystów z Zachodu.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 2 kwietnia 2021:

REKLAMA
  • Na szczyt
  • Kowboj na betonowej prerii
  • Dora i Miasto Złota
  • Wąż
  • Madame Claude
  • Po prostu powiedz TAK

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA