REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

Na Netfliksie wylądowało „Miasteczko South Park". Sprawdź wszystkie nowości

Jak co piątek Netflix wrzuca do serwisu paczkę nowości. Dzisiaj lista nie jest może przesadnie długa, ale znajdują się na niej przynajmniej dwie warte uwagi pozycje, w tym jedna absolutnie kultowa.

27.09.2019
10:44
netflix nowosci south park
REKLAMA
REKLAMA

Jest częścią strategii Netfliksa, że swoje największe premiery planuje na piątek, przed weekendem. Dzisiejszy rzut filmów i seriali nie jest może wyjątkowo obfity, ale pojawił się świetnie zapowiadający się serial i odcinkowa produkcja, na którą od dawna czekaliśmy

Netflix - nowości, co warto obejrzeć?

Ten amerykański tytuł to jedna z najważniejszych pozycji dla fanów seriali animowanych i bezpardonowej satyry. Produkcja stworzona przez Treya Parkera i Matta Stone’a bywa obrzydliwa, jadąca po krawędzi dobrego smaku. Jednak twórcy najczęściej ten okropny humor wykorzystują w ważnym celu. Z niemal publicystycznym zacięciem komentują otaczający świat, omawiają najważniejsze wydarzenia. Co jednak najważniejsze, dla „South Parku” nie ma świętości i niemal każda grupa, opcja polityczna obrywa po równo. Cechą największych komików jest właśnie to, że potrafią śmiać się ze wszystkiego.

Na Netfliksie pojawiło się zaledwie 6 sezonów. Co jednak ciekawe, nie ma tu najnowszych serii, czyli tych oznaczonych numerami 22 i 23. Czerwony serwis VOD udostępnił jednak premierowy sezon, a także 18 - 21. Więc jeśli nie jesteście na bieżąco, wiecie co robić.

Ten amerykański serial to kolejne dziecko twórcy m. in. „American Horror Story” i „American Crime Story”. „Wybory Paytona Hobarta” opowiedzą o chłopaku, który ma niemałe ambicje polityczne. Marzy o zostaniu prezydentem. Na początek jednak musi poradzić sobie z mniejszym, ale nie mniej ważnym zadaniem, czyli wyborami na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. To jednak opowieść nie tylko polityce, ale również o dojrzewaniu.

REKLAMA

Netflix - nowości. Pełna lista:

 • Bard of Blood
 • Uwięzione: Sezon 4
 • Skylines
 • Wybory Paytona Hobarta
 • W cieniu księżyca
 • Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa
 • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
 • Dobre Miejsce: Sezon 4
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA