REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocny szwedzki serial wpadł do serwisu Netflix. Sprawdzamy wszystkie nowości

Piątkowe nowości serwisu Netflix zapowiadają się naprawdę obiecująco. Na platformę wpadło sporo premier, a wśród nich mocny szwedzki miniserial "Zupełnie normalna rodzina", komedia romantyczna "Gry miłosne" oraz nowy odcinek serialu "Romans z demonem".

24.11.2023
11:58
Mocny szwedzki serial wpadł do serwisu Netflix. Sprawdzamy wszystkie nowości
REKLAMA

Listopad na Netfliksie jest wyjątkowo owocny, jeśli chodzi o nowości w serwisie. W zeszłym tygodniu do serwisu wpadła pierwsza część finałowego sezonu "The Crown", animowana wersja filmowego hitu w reżyserii Edgara Wrighta - "Scott Pilgirm zaskakuje", a w środę pojawiło się coś dla fanów "Squid Game", czyli "Squid Game: Wyzwanie". Czym rozpoczniemy nadchodzący weekend? Sprawdzamy wszystkie piątkowe nowości.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Zupełnie normalna rodzina"

Mocny szwedzki miniserial to historia pozornie idealnej rodziny, której świat rozpada się na kawałki w wyniku wstrząsającego morderstwa. Jej członkowie nie cofną się przed niczym, by wzajemnie się chronić.

Netflix: zwiastun miniserialu "Zupełnie normalna rodzina"

Doi Boy

Bohaterem tajskiego dramatu o tematyce LGBTQ+ jest uchodźca, który zostaje pracownikiem seksualnym w Tajlandii. Kiedy jego klient przedstawia mu swój ryzykowny plan, mężczyzna daje się w niego wciągnąć, wypatrując szansy na lepsze życie.

Netflix: zwiastun filmu "Doi Boi"

Romans z demonem

Koreański serial komediowy “Romans z demonem” opowiada o bezlitosnym demonie, który traci swoje zdolności, gdy wchodzi w układ z oziębłą dziedziczką. Kobieta może mieć kluczy nie tylko do jego mocy, ale i do serca.

Netflix: zwiastun serialu "Romans z demonem"

Gry miłosne

Głównymi bohaterami komedii "Gry miłosne" są Alex i Eva. Kiedy para postanawia wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się poznali, na ich drodze pojawia się seria zabawnych przeszkód.

Nie liczę, że ktoś mi uwierzy

"Nie liczę, że ktoś mi uwierzy" to komediowy film, w którym kariera i całe życie pewnego pisarza zbacza z ustalonego kursu, kiedy przed przeprowadzką do Barcelony mężczyzna pada ofiarą niebezpiecznych przestępców.

Netflix: zwiastun filmu "Nie liczę, że ktoś mi uwierzy"

Ostatnie wezwanie do Stambułu

REKLAMA

Przypadkowe spotkanie na lotnisku sprawia, że dwoje pozostających w związkach małżeńskich ludzi przeżywa w Nowym Jorku niezapomnianą, pełną pokus i emocji noc.

Netflix: zwiastun filmu "Ostatnie wezwanie do Stambułu"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA