REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Od teraz seriale w Netfliksie obejrzysz także offline!

Stało się. W końcu wszyscy ci, którzy oglądają Netfliksa w podróży będą zachwyceni. Serwis wprowadził nową funkcję - w smartfonach i na innych urządzeniach mobilnych, na których korzystamy z Netfliksa przez aplikację, seriale i filmy obejrzymy offline.

30.11.2016
16:14
Od teraz seriale w Netfliksie obejrzysz także offline!
REKLAMA
REKLAMA

Na razie jeszcze nie wszystkie produkcje, ale kolejne serie i filmy będą dodawane w miarę czasu. Aktualnie możemy pobrać odcinki takich tytułów jak "The Crown", "Narcos" czy "Orange Is the New Black". Aby zapisać dany epizod w pamięci naszego smartfona i tabletu musimy kliknąć na ikonkę symbolizującą probranie pliku (strzałka w dół). Wówczas będziemy mogli cieszyć się seansem nawet wtedy, kiedy nie bedziemy mieli Internetu.

A to dla osób podróżujących często pociągami czy tymi, którzy mają ograniczony transfer, świetna informacja.

netflix-offline class="wp-image-76803"

Na razie nie wiadomo, czy wszystkie produkcje dostępne w ofercie Netfliksa będzie można pobierać na swoje urządzenie. Zapewne przekonamy się o tym w niedalekiej przyszłości.

REKLAMA

Nowa funkcja dostępna jest na wybrane urządzenia z systemem Android lub iOS. Najlepiej sprawdzić to pobierając bądż aktualizując (tak, wymagana jest aktualizacja!) aplikację na swoim smartfonie czy  tablecie.

Nie istotne jest to z jakiego planu Netfliksa korzystamy - nowa usługa dostępna jest dla wszystkich.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA