REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Netflix ma kolejną gwiazdę. Jared Leto w zwiastunie kryminału The Outsider

Mówi się, że Netflix robi świetne seriale, dobre dokumenty oraz takie sobie filmy. Ciekawe, czy The Outsider z boskim Jaredem Leto w końcu przełamie ten trend. Pierwszy zwiastun jest naprawdę dobry.

22.02.2018
16:32
Netflix pozyskuje kolejną gwiazdę. Jared Leto na zwiastunie The Outsider
REKLAMA
REKLAMA

The Outsider przeniesie widzów do Japonii zaraz po drugiej wojnie światowej. Grany przez Jareda Leto Amerykanin powraca do egzotycznego kraju, w którym jeszcze niedawno był jeńcem wojennym. Głównemu bohaterowi udało się jednak opuścić więzienie, głównie dzięki współwięźniowi należącemu do Yakuzy. Teraz Leto chce spłacić dług wdzięczności.

Tytułowy Outsider staje się częścią azjatyckiego gangu, co nie jest łatwe, biorąc pod uwagę jego pochodzenie.

Kto interesował się tematem Yakuzy, bądź miał styczność z rewelacyjną serią gier o tej nazwie, ten doskonale wie, jak fundamentalna dla całego życia jest decyzja o wstąpieniu w kryminalne szeregi wytatuowanych Azjatów. To kontrakt na całe życie. Niezależnie, jak długie by ono było. Oczywiście nie każdemu członkowi Yakuzy podoba się, że do ich rodziny dołącza biały Jankes z zachodu. Wewnątrz struktur przestępczej organizacji dochodzi do napięć i mafijnej rywalizacji.

REKLAMA

Muszę przyznać, że The Outsider zapowiada się rewelacyjnie. Główna w tym zasługa Jareda Leto, który roztacza wokół siebie nimb niesamowitej hollywoodzkiej magii. Netflix trafił w dziesiątkę, nawiązując współpracę z tym artystą. Leto lubi ryzykowne role oraz niebanalne scenariusze. Platforma VoD ma z kolei środki i zasoby, aby realizować produkcje, które dla wielkich wytwórni filmowych wydają się zbyt ryzykowne z finansowego punktu widzenia. Duet Leto - Netflix wydaje się dla siebie stworzony.

The Outsider pojawi się na platformie VoD już 9 marca 2018. Zaznaczone w kalendarzu i dodane do prywatnej listy Netfliksa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA