REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Jest piątek, są nowości. Sprawdź, co nowego wpadło dziś na Netfliksa

Zazwyczaj piątek kojarzy się z nadchodzącym weekendem. Mnie, obok, rzecz jasna, nieuniknionego przemijania, przychodzi na myśli również aktualizacja Netfliksa.

28.08.2020
10:28
netflix nowosci piatek
REKLAMA
REKLAMA

Można zauważyć, że jeszcze kilkanaście miesięcy temu lwia część nowości czerwonego serwisu VOD pojawiała się właśnie w ostatni dzień pracującego tygodnia. Te filmy i seriale, które wpadały w inne dni były albo hitami, które pewnie ze względu na umowy licencyjne, warto było puścić jak najszybciej, albo wręcz przeciwnie – Netflix nie traktował ich jako priorytet. Cała reszta, w tym produkcje oryginalne, wpadały w piątki.

Od jakiegoś czasu można jednak zauważyć, że nowości pojawiają się również w inne dni tygodnia. Być może Netflix chce w ten sposób równomiernie rozłożyć nasze zainteresowanie, być może chodzi o wrażenie, że w usłudze cały czas coś się dzieje.

Netflix: nowości serwisu na weekend – co obejrzeć?

Prawie jak gwiazda rocka

Najnowszy film Netfliksa opowie o Amber Appleton, siedemnastolatce z życiowymi trudnościami. Mimo młodego wieku dziewczyna pomaga matce w kompletowaniu miesięcznego budżetu pracą w sklepie ze słodyczami. Musicie bowiem wiedzieć, że jej rodzina mieszka... w autobusie. Amber część czasu spędza również w domu opieki, gdzie opiekuje się starszymi ludźmi. Dziewczyna ma jednak marzenie, chce zostać gwiazdą rocka. Czy jej się to uda?

Odpowiedź dzisiaj w serwisie Netflix.

Tajemnicze początki

Polacy lubią hiszpańskie tytuły, co zdaje się potwierdzać niemałe zainteresowanie „Domem z papieru”, ale też innymi, mniej spektakularnymi. Dzisiejsza premiera zapowiada się jednak wyjątkowo osobliwie. Fabuła „Tajemniczych początków” opowie o poszukiwaniu mordercy przez policję. Rzecz w tym jednak, że służby porządkowe o pomoc muszą zgłosić się do grupki nerdów, gromadzących się w lokalnym sklepie z komiksami. Zabójca w swoich zbrodniach nawiązuje bowiem do... superbohaterów.

„Tajemnicze początki" od dzisiaj na Netfliksie

Inne tytuły, które pojawiły się dzisiaj w serwisie Netflix:

REKLAMA
 • Nieustraszony
 • Unlucky Ploy: Sezon 1
 • Wyznania morderców: Na wolności
 • Cobra Kai
 • Masaba Masaba
 • Santana
 • Zengo

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA