REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

„Cień i kość” na ekranach telewizorów. Sprawdzamy piątkowe nowości na Netflix Polska

W tym zmierzającym już ku końcowi tygodniu na platformie Netflix pojawiło się kilka tytułów godnych uwagi, jednak prawdziwie gorąca i wyczekiwana propozycja ma swoją premierę w serwisie w ten piątek.

23.04.2021
9:02
netflix piątek nowości i premiery cień i kość
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA

To właśnie dziś na Netflix Polska swoją premierę ma serial „Cień i kość”, czyli niecierpliwie wyczekiwana przez fanów bestsellerowych powieści Leigh Bardugo produkcja. Ponadto serwis poszerzył swoją ofertę o wnikliwą analizę fenomenu grupy Héroes del Silencio.

„Cień i kość” to serial fantasy będący adaptacją pierwszej części cyklu Grisza. Miłośnicy materiału źródłowego zapewne obgryzają już paznokcie, obawiając się ostatecznego efektu. Produkcja przeniesie widza do świata rozdartego wojną; siły zła stają na drodze młodej wojowniczki, która dysponuje magiczną siłą mogącą go zjednoczyć. Alina (bo to o niej mowa), osierocona żołnierka, uczy się panować nad swoją mocą, by sprostać największemu zagrożeniu: Fałdzie Cienia.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Héroes: Cisza i rock and roll

Enrique Bunbury to postać kultowa: rockandrollowiec, wokalista i autor tekstów piosenek, przez wielu nazywany najbardziej „międzynarodową” gwiazdą hiszpańskiego rocka w historii. Jego zespół, Héroes del Silencio, rozpadł się w 1996 roku; wówczas Banbury rozpoczął karierę solową. Ten dokument skupia się na historii założonej w latach 80. grupy, która (jak na swoje czasy) grała naprawdę ostrą muzykę.

Serial już dostępny na platformie Netflix

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 23 kwietnia 2021:

  • Cień i kość
  • Héroes: Cisza i rock and roll
  • Powiedz kiedy: premiera filmu miała odbyć się dzisiaj, jednak przyśpieszono ją o dwa dni, w związku z czym jest on dostępny w serwisie już od środy.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA