REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Netflix ma coś na ukojenie nerwów po ciężkim tygodniu. Piątkowe nowości serwisu przerażą i zabawią

Pandemia nie odpuszcza, a wręcz przybiera na sile. Zamiast jednak się zamartwiać, lepiej bezpiecznie zamknąć się w domu i spędzić przynajmniej weekend z Netfliksem. Dzięki piątkowym nowościom serwisu z pewnością, przynajmniej na chwilę, zapomnicie o szarości za oknem.

09.10.2020
9:23
Netflix nowosci piatek vod nawiedzony dwor w bly
REKLAMA
REKLAMA

Zdecydowanym królem dzisiejszych premier jest „Nawiedzony dwór w Bly”, czyli druga część serialowej antologii grozy Mike’a Flanagana. Prócz tego warto się również zainteresować animowanym spin-offem „Szybkich i wściekłych” oraz historią o utraconych marzeniach.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Mike Flanagan postanowił pójść w ślady Ryana Murphy’ego i za przykładem jego „American Horror Story” stworzyć serialową antologię grozy. Tym samym „Nawiedzony dwór w Bly” nie jest kontynuacją „Nawiedzonego domu na wzgórzu”, tylko raczej jego duchowym spadkobiercą. Historia jest zupełnie inna, ale zobaczymy tu mnóstwo znajomych twarzy i na pewno nie zabraknie znanego z poprzednika klimatu.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 2

Na dziewiątą część „Szybkich i wściekłych” przyszło nam czekać dłużej niż byśmy sobie tego życzyli. Na szczęście Netflix ma coś na osłodę dla fanów serii. „Wyścigowi agenci” to jej animowany spin-off, w którym dzieciaki muszą ratować świat, jeżdżąc wypasionymi brykami i, oczywiście, wyglądając przy tym wszystkim kozacko.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

40-letnia raperka

Film ten zdobył nagrodę za reżyserię podczas tegorocznego festiwalu w Sundance. Debiutująca Radhy Blank stworzyła skromną, ale dosadną odę do niespełnionych marzeń. Główna bohaterka chciałaby zaistnieć w branży teatralnej, ale nie udaje jej się to. Musi więc zostać raperką i odnaleźć prawdziwą siebie.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska:

REKLAMA
 • Ciche studia
 • Nawiedzony dwór w Bly
 • 40-letnia raperka
 • Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 2
 • Dzieciaki straszaki: Dzień Wszystkich Potworów
 • The 100

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA