REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Czas rozpocząć weekend! Sprawdźcie nowe seriale i filmy, które dzisiaj trafiły na Netfliksa

Netflix ciągle aktualizuje swoją bibliotekę, jednak piątki to dzień szczególny – to zwykle dzień wielu premier w serwisie . Początek weekendu sprzyja możliwości spokojnego wyłożenia się przed telewizorem i włączenia interesujących programów z bogatej oferty platformy.

14.06.2019
9:00
Zabójczy Rejs
REKLAMA
REKLAMA

Piątkowe nowości na Netflix Polska - co obejrzeć?

Zabójczy rejs

Komedia sensacyjna z Jennifer Anniston i Adamem Sandlerem w obsadzie. Para spotyka się po raz drugi na ekranie. Po komedii „Żona na niby”, przyszedł czas na film z serii Netflix Original – „Zabójczy rejs”. Nowa historia opowiada o parze Amerykanów, którzy podczas wakacji w Europie nagle znajdują się w nieodpowiednim miejscu w niewłaściwym czasie i zostają oskarżeni o morderstwo słynnego miliardera. Rozpoczyna się gra o wolność, pełna jednak humorystycznych sytuacji.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pokonani przez życie

Ciekawy dokument, opowiadający o niezwykłym fenomenie, dostrzeżonym wśród dzieci uchodźców trafiających do Szwecji. Wiele z nich staje się ofiarami tzw. Syndromu Rezygnacji i wpada w stan podobny do śpiączki. Twórcy filmu dokumentalnego, Kristine Samuelson i John Haptas, próbują przyjrzeć się przyczynom tego stanu rzeczy i wyjaśnić to nietypowe, współczesne zjawisko.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Jednostka 42

Belgijski serial kryminalny, opowiadający o losach owdowiałego policjanta, który łączy siły z byłą hakerką, aby razem stanąć na czele specjalnej jednostki, walczącej z lokalnymi cyber-przestępcami. W życiu codziennym Samuel Leroy musi samodzielnie zajmować się trójką dzieci, co nie pomaga mu się zrelaksować w żadnym momencie dnia. Na dodatek hakerka Billie zaczyna działać na własną rękę, co tym bardziej utrudnia jego życie.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Black Spot, sezon 2

Francusko-belgijski serial z gatunku thrillera z elementami nadprzyrodzonymi, przybliża świat fikcyjnego miasteczka Villefranche oraz lokalnego oddziału policji, który – badając sprawę niewyjaśnionego morderstwa – odkrywa, że liczba zabójstw i niewyjaśnionych zgonów jest tu kilkakrotnie większa niż w innych regionach kraju. 2. sezon kontynuuje wątki „jedynki”, jeszcze bardziej przybliżając tajemnicze zjawiska, które stoją za zwiększoną liczbą przedziwnych śmierci.

Dwa sezony serialu już dostępne na platformie Netflix.

Pełna lista dzisiejszych nowości:

Jessica Jones, Sezon 3

Well-Intended Love

Leila

Nie zasypiaj: Gra o milion

Morderstwa w Alcàsser

Aggretsuko, Sezon 2

Black Spot, Sezon 2

Zabójczy rejs

Pokonani przez życie

REKLAMA

Jednostka 42

Emotki. Film

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA