REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Tajemnicza Renee Zellweger zagościła na Netfliksie. Co jeszcze warto zobaczyć po pracy?

To już czas na sprawdzenie około weekendowych nowości na Netfliksie. Może i nie jest tego spektakularnie dużo, ale dostajemy kilka ciekawych tytułów. Na co zwrócić uwagę?

24.05.2019
10:52
netflix piątek what if
REKLAMA
REKLAMA

Na platformie zagościły nowości, a wśród nich znalazł się tytuł z tajemniczą rolą niewidzianej od ponad dziesięciu lat w telewizyjnej produkcji Renee Zellweger. Poza tym dostaliśmy też nowy hiszpański serial i film przygodowy dla sympatyków „Stranger Things”.

Najciekawsze piątkowe premiery na Netfliksie. Co obejrzeć?

Pełne morze

Oto lata 40. XX wieku. Statek Bárbara de Braganza właśnie rozpoczął podróż do Rio de Janeiro. Każdemu z jego pasażerów przyświeca konkretny cel. Każdy z nich skrywa tajemnicę. I nikt nie ucieknie morskiemu przeznaczeniu. „Pełne morze” jest hiszpańskim 8-odcinkowym serialem z udziałem Jona Kortajareny, Ivany Baquero, Alejandry Onievy, Jose Sacristána i Eloya Azorína.

Serial Mike’a Kelleya jest utrzymany w stylu neo-noir. Pochodząca z San Francisco para nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą propozycję, mającą podreperować ich sytuację finansową. Składa ją bardzo wpływowa, charyzmatyczna i przebiegła kobieta, w tej roli Renee Zellweger. Całość przyjmie formę antologii. Każdy sezon przedstawi inną historię o przyzwoitych ludziach, którzy zaczynają robić nieprzyzwoite rzeczy. Na ekranie ujrzymy również Jane Levy („Martwe zło”, „Castle Rock”) i Blake’a Jennera („Glee”, „W ukryciu”).

Produkcja już na Netfliksie.

Na krańcu świata

Czekacie na kolejny sezon „Stranger Things”? Ten czas może wam umilić inna produkcja, w której także obserwujemy losy grupki dzieciaków rzuconych w świat sci-fi. Oto czwórka niezbyt rozgarniętych biwakowiczów musi połączyć siły i pokonać swoje lęki, aby uratować Ziemię przed inwazją obcych. Powrót do Hawkins dopiero w lipcu, zatem czemu nie dać by szansy innej grupce małoletnich przyjaciół?

Serial już w ofercie Netfliksa.

REKLAMA

Netflix – pełna lista premier z 24 maja 2019 roku:

 • Pełne morze
 • Ona się doigra: Sezon 2
 • WHAT/IF
 • Joy
 • Na krańcu świata
 • Perfekcja
 • After Maria
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA