REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. VOD

W piątek Netflix zaprasza do świata dark fantasy i na podróż po stylowym Hollywood. Wszystkie nowości serwisu w jednym miejscu

Sierpień powoli dobiega końca, ale dla posiadaczy kont na Netfliksie to nie problem. Ostatnie dni miesiąca oznaczają bowiem zwykle mnóstwo zmian w katalogu platformy. Ich początek nadejdzie już dzisiaj wraz z premierą m.in. serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu”.

30.08.2019
10:11
netflix polska nowości
REKLAMA
REKLAMA

Zmiana miesiąca to zawsze czas dużych roszad w bibliotekach VOD. Już wkrótce z Netfliksa zniknie ponad pięćdziesiąt produkcji, w tym wielkie hollywoodzkie hity. Użytkownicy serwisu powinni jednak część swojego czasu poświęcić również na nowości, których pierwszą dawką otrzymaliśmy w piątkowy poranek.

Netflix Polska nowości - Co pojawiło się dzisiaj w bibliotece polskiej wersji platformy?

Styliści Hollywood

Jason Bolden i Adair Curtis to dwójka niezwykle modnych obecnie stylistów, którzy współpracują z hollywoodzkimi celebrytami. Bolden zajmuje się ich wyglądem, a Curtis dekoracją wnętrz ich apartamentów i domów. W nowej ośmioodcinkowej serii dokumentalnej Netflix pokaże kulisy ich pracy i udowodni, że kontakty z gwiazdami (m.in. Avą DuVernay i Taraji P. Henson) potrafią być ciężkim kawałkiem chleba.

Ciemny kryształ: Czas buntu

Dzięki Netfliksowi szansę na realizację dostaje dużo projektów, które nie miałyby szans w klasycznej telewizji. To być może największy pozytyw istnienia serwisów. Jedną z takich trudnych do wyobrażenia produkcji jest serialowy prequel kultowego filmu od mistrzów lalkarstwa Franka Oza i Jima Hensona. „Ciemny kryształ: Czas buntu” to dziesięcioodcinkowa seria, która pokaże walkę o planetę Thra, która rozegra się między siłami dobra i mroku. Netflix promuje produkcję jako połączenie „Muppetów” z „Władcą Pierścieni” i nie jest wcale daleko od prawdy.

Powrót do szkoły

netflix polska nowości class="wp-image-319113"

Nie ma nic lepszego nad pokazanie dawnym szkolnym kolegom, że nam udało się odnieść sukces w życiu a im nie. Przynajmniej z takiego założenia zdają się wychodzić twórcy filmu „Powrót do szkoły”, który od dzisiaj jest dostępny na Netfliksie. Produkcja opowiada o dwójce przyjaciół, którzy w dawnych czasach znajdowali się na samym dole młodzieżowej drabinki społecznej. Gdy ogłoszony zostaje zjazd absolwentów otrzymują oni jedyną w swoim rodzaju szansę, żeby jeszcze raz zaimponować dawnym sympatiom i zagrać na nosie wrogom ze szkolnej ławy.

REKLAMA

Wszystkie piątkowe nowości Netfliksa:

 • 13 przykazań 30/8/2019
 • Styliści Hollywood 30/8/2019
 • The A List 30/8/2019
 • Powrót do szkoły 30/8/2019
 • Ciemny kryształ: Czas buntu 30/8/2019
 • Potężny mały Bheem: Sezon 2 30/8/2019
 • Tru i Tęczowe Królestwo: Dzikie yeti 30/8/2019
 • CAROLE & TUESDAY 30/8/2019
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA