REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wielki cios dla Netflix Polska. Z oferty znika masa świetnych filmów Paramount

Serie Star Trek, Ojciec Chrzestny, Transformers, Indiana Jones, Tomb Raider i Mission Impossible, a także świetne filmy takie jak Szeregowiec Ryan, Forrest Gump czy American Beauty już niebawem znikną z oferty platformy Netflix.

28.12.2016
8:52
Cios dla Netflix Polska. Z biblioteki znikają filmy Paramount
REKLAMA
REKLAMA

Polska biblioteka platformy Netflix zostanie znacząco uszczuplona ze świetnych filmów. Wraz z początkiem 2017 roku, z oferty dostawcy VoD znikną tytuły, co do których prawa ma wytwórnia Paramount Pictures. Tak podaje serwis Nflix.pl.

Netflix straci takie serie jak Ojciec Chrzestny, Transformers, Mission Impossible, Star Trek czy Indiana Jones.

Pełną listę wszystkich filmów, które znikną z polskiego Netfliksa wraz z nadejściem nowego roku znajdziecie w tym miejscu. Tytułów jest naprawdę wiele, z czego znaczna część to dobre, cenione produkcje oraz klasyki kina. Dla osób, które oglądają na Netfliksie pełnometrażowe produkcje będzie to potężny cios.

REKLAMA

Na całe szczęście wciąż macie jeszcze kilka dni, aby nadrobić zaległości. Wszystkie filmy pozostają w bibliotece do końca tego roku. Nie wiadomo, czy produkcje należące do Paramount Pictures znikną również z Amazon Video. Na ten moment nic na to nie wskazuje. Czyżby Amazon dokonywał agresywnego ataku na światowego lidera VoD, walcząc o polski rynek? Brzmi nieco nierealnie, ale można pofantazjować.

Szkoda, wielka szkoda. Polski Netflix stanie się znacznie mniej ciekawym miejscem. Chociaż najważniejsze na tej platformie zawsze będą nowe, autorskie seriale, zawsze warto mieć pod ręką Ojca Chrzestnego lub Szeregowca Ryana w dobrej jakości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA