REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Jeszcze chwila i zaczynamy długi weekend. Sprawdź piątkowe nowości w serwisie Netflix, które warto obejrzeć po pracy

Początek weekendu oznacza dziesiątki różnych możliwości spędzania wolnego czasu. Dla tych, którzy planują poświęcić najbliższe trzy dni na oglądaniu Netfliksa, serwis przygotował listę nowości. Już dzisiaj będziecie mogli obejrzeć choćby nowe anime „Rilakkuma i Kaoru” czy zabawną opowieść o przyjaźni w sercu Nowego Jorku.

19.04.2019
9:00
netflix ktoś wyjątkowy nowości
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu na Netfliksa trafiło sporo nowości, a już dziś w serwisie znajdziemy dziewięć świeżych tytułów. Jeden z najgłośniejszych to 2. sezon popularnego brazylijskiego serialu. Zadowoleni powinni być także fani anime. Na Netfliksie jest wiele japońskich animacji, ale większość z nich to starsze dzieła jedynie dystrybuowane przez firmę. Już dzisiaj na platformie pojawi się jednak urocze anime „Rilakkuma i Kaoru”. Co jeszcze serwis udostępnił swoim użytkownikom?

Piątkowe nowości na Netfliksie. Jakie produkcje warto obejrzeć?

Tytułowa bohaterka w swojej młodości była popularną dziecięcą gwiazdą. Lata sławy upłynęły jednak bezpowrotnie i została po nich pustka. Niezadowolona ze swojego życia Samantha próbowała w 1. sezonie powrócić na szczyt, co do pewnego stopnia się jej udało. Niestety, na horyzoncie pojawiły się nowe problemy. Jej byli współpracownicy zapowiedzieli powstanie filmu o tym, jak dręczyła ich za młodu. Czy bohaterce uda się wyjść z tej sytuacji cało i pokazać Brazylii, że jest dorosłą artystką? Przekonamy się w 2. odsłonie.

Jenny myślała, że ma wszystko, o czym tylko mogła sobie wymarzyć. Ambitną pracę w mediach, wiernych przyjaciół i cudownego chłopaka. Otrzymuje jednak propozycję przenosin z Nowego Jorku do San Francisco i cała ta bajka rozpada się w pył. Porzucona przez miłość swojego życia postanawia spędzić ostatni epicki wieczór z dwiema najlepszymi przyjaciółkami. Po tej zabawie już nic nie będzie takie samo.

Rilakkuma to jedna z najpopularniejszych zabawek w Japonii. Było więc tylko kwestią czasu, kiedy ktoś wykorzysta jej sławę i przeniesie postać na grunt animacji. A ponieważ Netflix rozpoczął w 2019 roku ofensywę anime, to padło właśnie na ten serwis. Kaoru to ambitna kobieta, która świata nie widzi poza pracą. Pewnego dnia w jej domu zamieszkuje grupa pluszowych misiów. Dzięki nim dowiaduje się, że w życiu liczą się też inne rzeczy poza karierą. Do stworzenia „Rilakkumy i Kaoru” wykorzystano technikę animacji poklatkowej.

Netfliksowi bardzo zależy na zdobyciu indyjskiego rynku, więc w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać wieluprodukcji z tego kraju. Po niedawnym „Ghulu” przyszła pora na „Nauczyciela muzyki”. W obu filmach zagrał zresztą popularny bollywoodzki aktor, Manav Kaul. Film opowiada o tytułowym pedagogu, który próbuje po latach odbudować relację z ze swoją dawną podopieczną. Kiedyś byli nierozłączni, a teraz ona jest prawdziwą gwiazdą. Czy zdołają wrócić do tego, co było kiedyś?

REKLAMA

Netflix Polska - Pełna lista filmów i seriali, które pojawią się dzisiaj w serwisie:

 • Samantha!: Sezon 2
 • Kuku: Sezon 5
 • Bezwzględny
 • W czepku urodzony
 • Lunatics
 • Nauczyciel muzyki
 • Ktoś wyjątkowy
 • Brené Brown: Odwagi!
 • Rilakkuma i Kaoru
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA