REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Kosmiczni śmieciarze i przyziemne problemy na Netflix Polska. Sprawdzamy piątkowe nowości serwisu

Gdyby nie pandemia, pewnie po pracy i szkole wszyscy szykowalibyśmy się do kina na którąś z emocjonujących premier. Niestety nie jest nam to dane. Ale nie znaczy to, że nie ma co oglądać. Dzisiaj na Netflix Polska pojawiło się kilka interesujących tytułów. Przejrzeliśmy piątkowe premiery serwisu i podpowiadamy, czego nie można przegapić.

05.02.2021
9:57
netflix piatek nowosci
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na Netflix Polska wjechał nowy, nagrany w czasach pandemii film twórcy „Euforii”. Oprócz kameralnego i emocjonującego dramatu o związku, platforma proponuje nam również coś lżejszego. Już teraz możemy wybrać się w podróż do odległej przyszłości, aby przeżyć kosmiczną przygodę. A jak już z niej wrócimy, warto sięgnąć jeszcze po dokument, w którym kobiety uczą się ciałopozytywności.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Sam Levinson eksplorował już seksualność nastolatków w docenionej przez widzów i krytyków „Euforii”. W czasie pandemii ponownie połączył siły ze znaną z serialu Zendayą, tym razem, aby opowiedzieć o wiele bardziej kameralną historię. W „Malcolm i Marie” śledzi losy tytułowej pary. On jest słynnym reżyserem filmowym. Zaraz po premierze swojej najnowszej produkcji wraca wraz z partnerką do domu. Żadne z nich nie podejrzewa jednak, co będzie dalej. Czeka ich bowiem trudna rozmowa o dawnych związkach.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Space Sweepers

Ten koreański film zabiera nas do 2092 roku na pokład Victory. Załoga promu kosmicznego, jak wielu innych mu podobnych, żyje z odzyskiwania śmieci. Podczas jednej z akcji osoby znajdujące się na pokładzie natrafiają na robota wyglądającego jak siedmioletnia dziewczynka. Co więcej, jest on poszukiwany przez strażników kosmicznych, więc postanawiają zażądać za niego okupu. Emocji tu nie zabraknie, produkcja wydaje się pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów dobrego science fiction.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Twoje ciało, twoja walka

Nie ma tu erotycznego spektaklu znanego z nocnych klubów dla panów, ale jest ciałopozytywność. W tym dokumencie obserwujemy grupę kobiet, które dzieli zarówno wiek, jak i pochodzenie etniczne. Wszystkie mają jednak kompleksy względem swojego ciała. Leczą traumę i wstyd poprzez taniec na rurze. Michèle Ohayon pokazuje, w jaki sposób można wyzbyć się negatywnych emocji i zaakceptować siebie, przy wykorzystaniu pole dance.

Film już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 5 lutego 2021:

 • Little Big Woman
 • Space Sweepers
 • Malcolm i Marie
 • Niewidzialne miasto
 • H: Sezon 2
 • The Yin-Yang Master: Dream Of Eternity
 • Twoje ciało, twoja walka
 • Ostatni Paradiso
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA