REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zabawa z dzieciństwa pomysłem na reality show? „Podłoga to lawa” od dziś na Netfliksie

Przed nami ostatni tydzień czerwca, a w nim kilka gorących nowości — w serwisie zadebiutuje m.in. długo oczekiwany 3. sezon serialu „Dark”. Tymczasem dziś do biblioteki serwisu wpadły m.in. sensacyjna „Zagubiona kula” i nowe reality show pt. „Podłoga to lawa”.

19.06.2020
10:09
netflix premiery piatek nowosci podloga to lawa
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu na Netfliksie pojawiło się sporo interesujących nowości — wśród nich m.in. głośne „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych, a w zeszły piątek do biblioteki dołączyły wszystkie części serii „Igrzyska śmierci”. Na dziś serwis przygotował kolejne ciekawe premiery — m.in. nowe reality show „Podłoga to lawa” i komedię „Poczujcie rytm”.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Kiedy okazuje się, że szukanie sławy na Broadwayu kończy się porażką, April (Sofia Carson) wraca do swojego rodzinnego miasteczka. Tam czeka na nią niecodzienne zadanie, którego dziewczyna początkowo nie chce się podjąć: April ma zostać trenerką grupy nastoletnich tancerek, w dodatku niegrzeszących rytmicznym talentem. Mimo początkowych oporów, trenerce udaje się nawiązać kontakt z drużyną. Wielkim testem dla ich wspólnych starań będzie konkurs taneczny, który zweryfikuje nie tylko talenty, ale i siłę przyjaźni. Lekka, familijna komedia — w sam raz na piątek.

Pamiętacie tę zabawę z dzieciństwa, w której udawało się, że podłoga jest gorącą lawą i żeby nie odpaść z gry, trzeba było skakać po krzesłach, stołkach i innych przeszkodach? Najwidoczniej dziecięca rozrywka zainspirowała twórców Netfliksa, którzy postanowili wyprodukować reality show oparte na zasadach popularnej zabawy. Jak pójdzie uczestnikom? Czy ta zabawa jest równie fajna w wieku dorosłym? O tym przekonacie się już dzisiaj, wraz z premierą pierwszego sezonu programu.

W przypadku tego filmu powiedzenie „szukać igły w stogu siana” nabiera szczególnej wymowy — oskarżony o zabójstwo mechanik musi jak najszybciej odnaleźć samochód, w którym znajduje się niewielka kula, a zarazem dowód jego niewinności. Fakt, że mężczyzna ma za sobą kryminalną przeszłość tylko skomplikuje sprawę.

Dokument opowiada o losach osób transseksualnych w hollywoodzkim środowisku. Jak takie osoby są przedstawiane przez wielkie produkcje? I jak to rzutuje na ich poczucie tożsamości? W filmie występuje m.in. współtwórczyni „Matrixa”, Lilly Wachowski.

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 19 czerwca 2020 roku:

REKLAMA
  • Niemowlęta cz.2
  • Podłoga to lawa
  • W rytmie bossa novy
  • Wybory Paytona Howarda sezon 2.
  • Poczujcie rytm
  • Ujawnienie
  • Zagubiona kula

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA